معاون وزیر ورزش گفت درحمایت ازفدراسیون وزنه برداری کوتاهی نشده است / یکشنبه 17 اسفند


به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایرنا روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ معاون توسعه ورزش همگانی وزارت وزارت ورزش و جوانان عصر یکشنبه با حضور در این فدراسیون از تمرینات ملی پوشان نوجوان بازدید کرد.

وی افزود: توجه زیادی به این رشته داریم و افتخار می کنیم که قویترین ورزشکار در المپیک از آن ایران اسلامی است.

شعبانی بهار در این بازدید گفت: از تمام پیشکسوتان، مربیان و به ویژه علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری تشکر می کنم که با هدایت و راهنمایی های خود سعی دارند تا وزنه برداران نوجوان در آینده برای کشورمان مقام بیاورند و بیشتر از گذشته برای ایران اسلامی افتخارکسب کنند.

وی ادامه داد: علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری تجربه زیادی در وزنه برداری ایران و خصوصاً آسیا دارد . مرادی یک فرصت و سرمایه برای برای این رشته المپیکی است.

شعبانی بهار در ادامه گفت: گزارش هایی درباره وزنه برداری می دهند که این امید وجود دارد در رده های نوجوانان، جوانان به عنوان پشتوانه های این رشته مانند گذشته از سرافرازی و قهرمانی وزنه برداران کشورمان احساس مباحات کنیم. مطمئن باشید مردم ایران همیشه دعا می کنند تا در عرصه قهرمانی برای کشورمان افتخار آفرینی کنید.

شعبانی بهار در خصوص مدد گرفتن وزنه برداران با ذکر ائمه اطهار (ع) خاطرنشان کرد: هم اکنون برای دیدن تمرینات شما به اینجا آمدم و تا به امروز از نزدیک تمرینات وزنه برداران را ندیده بودم این نعره های ورزشی و ارزشی، انسان را به یاد گود زورخانه می اندازد. این فرهنگ خوب که قبل از بلند کردن وزنه های خود با ذکر یاعلی (ع)، یا ابوالفضل (ع) و یا فاطمه (س) آغاز می کنید با روحتان عجین شده و این فرهنگ ارزشی ادامه پیدا می کند.

انتهای پیام /

منبع : ایرنا 


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top