گلایه‌های بانوی قایقرانی ایران از عدم توجه مسئولان/ ملایی: حتی یک تبریک به من نگفتند/یکشنبه 4 مهر


نازنین ملائی - قایقرانی

قایقران تیم‌ ‌ملی روئینگ ایران، گفت: متاسفانه مسئولان استان فقط زمانی که ورزشکار موفق می‌شود به سراغ او می‌آیند، هر چند که بعد از مدال طلای قهرمانی آسیا هنوز هیچ یک از مسئولان استانی حتی تبریک هم به من نگفته‌اند.

 

نازنین ملایی  درباره رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها، اظهار کرد: رقابت‌ها خیلی خوب بود و کیفیت مناسبی داشت. رقابت‌ها به شکلی بود که به معنای واقعی می‌توانستیم خودمان را در آن محک بزنیم. مسابقات تک نفره سبک وزن در سطح جهانی بود و من در پایان با اختلاف هفت صدم ثانیه اول شدم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا قایقرانی ایران می‌تواند اختلاف خود را با آسیا کمتر کند یا خیر؟ توضیح داد: به نظرم می‌توان این اختلاف را جبران کرد. ما تا چند سال پیش حرفی برای گفتن نداشتیم و در رقابت‌ها نگاه قایقرانان دیگر به ایران طوری بود که ما را رقیب خودشان نمی‌دانستند، اما الان شرایط فرق کرده است و ما به پیشرفت خوبی رسیدیم.

 

قایقران تیم‌ ‌ملی روئینگ ایران درباره رقابت‌های آینده‌اش گفت‌: رقابت‌های قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی  جاکارتا مهم‌ترین رقابت پیش روی ماست. رقابت‌های جهانی آمریکا نیز مرداد ماه برگزار می‌شود که اگر شرایط مهیا باشد، می‌توانیم به این رقابت‌ها برویم. از قبل کاپ آسیایی تهران تمرکز خودم را برای قهرمانی آسیا گذاشتم.

 

ملایی درباره مشکلات مربوط به نبود پیست استاندارد در ایران ، گفت‌: این مشکل مربوط به یکی، دو سال گذشته نیست و هر دفعه گفته می‌شود مشکل پیست حل خواهد شد، اما این موضوع عملی نمی‌شود. پیست واقعا موضوع حیاتی است و به دلیل نبود پیست استاندارد ما مجبوریم دائماً به کشورهای مختلف برویم که این موضوع مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده است. هزینه این سفرها زیاد است و اگر به جای آن پیستی احداث شود کمتر هزینه صورت گرفته است.

 

او درباره دستمزد دریافتی خود، اظهار کرد: درباره شرایط مالی باید بگویم که هیچ چیز وجود ندارد. در رقابت‌های قهرمانی آسیایی گذشته نایب قهرمان شدم و قرار بود قبل از ریو جوایزمان پرداخت شود اما این مراسم لغو شد و هنوز مشخص نشد چه زمانی جوایز پرداخت می‌شود.

 

قایقران تیم‌ ‌ملی روئینگ ایران با انتقاد از عدم حمایت کافی از طرف مسئولان استان خود ، گفت‌: هنوز هیچ خبری از مسئولان استان گیلان نشده است. هیات‌های دیگر هم پول ندارد، اما تلاش خود را انجام می‌دهند. مسئولان استان من، گیلان دائما می‌گویند ورزشکاران این استان زیاد هستند و ما نمی‌توانیم به همه رسیدگی کنیم. تعداد زیادی از ورزشکاران این استان الان بازنشسته شده‌اند، اما باز هم می‌گویند تعداد ورزشکاران زیاد است و نمی توانیم به خوبی رسیدگی کنیم.

 

او درباره وضعیت بانوان به خصوص در رشته قایقرانی، گفت‌: خوشبختانه فدراسیون توجه خوبی به بانوان می‌کند. حتی اگر رقابت‌های بخش آقایان منظم نباشد، اما بانوان به صورت منظم اعزام می‌شوند و حمایت خوبی از ما صورت می‌گیرد. آن هم به خاطر پیگیری و برنامه‌های آقای فرزام، سرمربی تیم‌ ‌ملی است. از طرف دیگر مسئولان این حمایت‌ها باید بیشتر باشد. دختران خودشان پیشرفت می‌کنند و باید توجه بیشتری صورت بگیرد.

 

ملایی در پایان گفت‌: مسئولان برخی از استان‌ها بعد از مسابقه فقط ورزشکاران را حمایت می‌کنند، اما این موضوع خوب نیست. مسئولان استان هنوز هم حتی به خاطر مدال طلا به من تبریک نگفته‌اند و این موضوع انگیزه ما را کم می‌کند.


منبع:خبرگزاری ایسناProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top