احتمال ماندن دژاگه در العربی قوت گرفت / دوشنبه 5 مهر


رسانه‌های قطری از احتمال ماندن اشکان دژاگه در العربی سخن به میان آوردند و این احتمال زیاد است که با توجه به آسیب دیدگی پائولینیو، این بازیکن ملی پوش ایرانی جانشین او شود.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، با وجود این که دو هفته از آغاز فصل جدید لیگ ستارگان قطر می‌گذرد با این حال هنوز وضعیت اشکان دژاگه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به صورت قطعی معلوم نشده که این بازیکن در العربی می‌ماند یا از این تیم جدا می شود.

 

دژاگه یک فصل دیگر با العربی قرارداد دارد، این درحالی است که سران این باشگاه قطری پیش از این تاکید کردند که به این بازیکن ایرانی نیازی ندارد و برای او هم جانشین انتخاب کردند.

 

خیمنس اروگوئه‌ای، بازیکنی است که برای جایگزینی دژاگه انتخاب شده اما هنوز قرارداد این بازیکن با العربی رسمی نشده است. رئیس باشگاه العربی پیش از این تاکید کرد که به زودی با دژاگه فسخ قرارداد می‌کند اما به نظر می‌رسد که این اتفاق نخواهد افتاد.

 

روزنامه الرای قطر نوشت که پائولینیو،‌ مهاجم العربی با آسیب دیدگی مواجه شده و به احتمال خیلی زیاد برای مدتی طولانی نمی‌تواند بازی کند و همین باعث می شود که دژاگه در العربی بماند.

 

الرای نوشت: وضعیت پائولینیو و دژاگه در هاله‌ای از ابهام قرار دارند. احتمال غیبت طولانی پائولینیو زیاد است و اگر این گونه باشد دژاگه بیشترین شانس را برای جایگزین این بازیکن خواهد داشت. البته سرمربی تیم پیش از این اعلام کرد که پائولینیو، یک مهاجم است و باید جایگزین او هم در خط حمله بازی کند.

 

رسانه‌های قطری پیش از این اعلام کردند که دژاگه از چند تیم ایرانی پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد به لیگ ایران برمی‌گردد. نائب رئیس باشگاه العربی هم از یک مشتری چینی دژاگه سخن به میان آورد و باید دید که در نهایت این بازیکن راهی چه تیمی خواهد شد.


منبع:خبرگزاری ایسناProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top