الهه احمدی: در المپیک 2020 هم شرکت می کنم/ در انتخاب مربی دخالتی ندارم/ چهارشنبه 7 مهر

تیرانداز تیم‌ ‌ملی ایران برای حضور در المپیک 2020 اعلام آمادگی کرد.

الهه احمدی، تیرانداز تیم‌ ‌ملی ایران در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که در المپیک 2020 حضور پیدا می‌کند، اظهار کرد: راه من در  المپیک ژاپن سخت‌تر از  المپیک لندن و ریو است. من طلای جهان در اختیار دارم و امیدوارم که طلای المپیک را نیز کسب کنم. تصمیم گرفته‌ام تا در  المپیک ژاپن حضور پیدا کنم و امیدوارم که خدا نیز در این راه به من کمک کند.

 

وی در خصوص  المپیک ریو نیز، خاطر نشان کرد: در المپیک ریو من با یک تیر بد، مدال را از دست دادم. هشت نفر از بهترین‌های تیراندازی در فینال حضور داشتند و تیرانداز آمریکایی که افتخارات کمتری نسبت به تیراندازان دیگر داشت به مدال طلا رسید. استرس فینال المپیک بسیار بالا بود. تیراندازی رشته‌ای است که در لحظه اتفاق می افتد. من هم اگر آن یک تیر بد را می زدم حداقل برنز می‌گرفتم.

 

وی ادامه‌ داد: در  المپیک به انتظارات فکر نمی‌کردم. خیلی‌ها این انتظار را داشتند که اولین مدال تیراندازی را کسب کنم، اما با توجه به شرایطی که داشتیم، حتی نمی‌شد به فینال هم برسم. به مسائل حاشیه‌ای فکر نکردم و تنها روی آن لحظه تیر زدنم تمرکز کردم. جمع عوامل مختلف باعث شد که من مدال نگیریم.

 

تیرانداز تیم‌ ‌ملی ایران در خصوص قطع همکاری لازلو با تیم‌ ‌ملی نیز، تصریح کرد: لازلو از سال گذشته گفته بود  که بعد از  المپیک نمی‌تواند تمام وقت در ایران کار کند. او به دلیل بالا رفتن سنش بیشتر می‌خواهد استراحت کند. البته من شنیده بودم که به طور پاره وقت با فدراسیون تیراندازی همکاری خواهد کرد و نمی‌دانستم که قطعاً از ایران می‌رود.

 

قهرمان جهان همچنین در ادامه صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: من در مسائل انتخاب مربی دخالتی نمی‌کنم. قطعاً مسئولان فدراسیون تیراندازی با توجه به تجربه سال‌های گذشته بهترین گزینه را انتخاب خواهند کرد و من نیز تابع آن هستم. البته برای انتخاب سرمربی خوب نیاز به یک گروه کارشناس متخصص است و با توجه به شرایط ویژه‌ تیراندازی باید همه جوانب در نظر گرفته و مربی انتخاب شود.

 

وی همچنین در خصوص حضور در رقابت فینال فینالیست‌های جام‌های جهانی، تاکید کرد: بعد از مسابقات  المپیک مشغول رقابت‌های لیگ هستم و همچنین تمرین می‌کنم تا آماده حضور در فینال فینالیست‌ها شوم. البته خیلی فشرده کار نمی‌کنم و مثل سابق تمرینی ندارم، زیرا کارهای عقب افتاده دارم که باید آنها را انجام دهم و حتی خیلی فرصت نکردم که استراحت کنم. من تلاشم را می‌کنم که مثل سال گذشته مدال بیاورم.

منبع:خبرگزاری ایسناProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top