مربیگری نیمکت تیم زیر ۲۰ سال فوتسال ایران به چه کسی می رسد؟/ یکشنبه ۲۵ مهر

 

 به گزارش آقای تبلیغات  وضعیت نیمکت تیم زیر ۲۰ سال فوتسال ایران هنوز مشخص نیست؛ علاوه بر مربیان داخلی، نام مربیان خارجی نام آشنا که سابقه کار در تیم ایران را دارند هم برای هدایت تیم زیر ۲۰ سال مطرح شده است.

 

مهمترین سوژه این روزهای فوتسال ایران بعد از کسب عنوان سومی در مسابقات جام جهانی، بیشتر از آنکه معطوف به این تیم و برنامه‌های بلندمدتش باشد، به رده‌های سنی زیر ۱۷ و زیر ۲۰ سال معطوف شده است.

 

در حالی که حضور سیدمحمد ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی و ادامه کار وی در این تیم قطعی است اما هنوز وضعیت دو رده سنی دیگر مشخص نیست و هربار نام‌های جدیدی برای سرمربیگری این دو تیم مطرح می‌شود.

 

پیش از مسابقات جام جهانی بود که علی صانعی با توافق مسئولان کمیته فنی و کمیته فوتسال به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ سال انتخاب شد ولی عملکرد خوب وی در کنار ناظم الشریعه در جام جهانی، باعث شد تا سرمربی تیم ملی خواهان ادامه همکاری با صانعی و انتخاب مربی دیگری برای تیم زیر ۲۰ سال شود.

 

بر همین اساس، طی روزهای گذشته گزینه‌های مختلف دیگری برای حضور در تیم زیر ۲۰ سال مطرح شده است که در میان این گزینه‌ها، حتی نام مربیان خارجی چون «جوراندینو» هم دیده می‌شود.

 

جوراندینو که در سالهای دور گذشته سابقه کار در ایران و در تیم امید ایران را دارد، یکی از گزینه‌های موردتوجه مسئولان فوتسال ایران بوده و قرار است در صورت تایید نهایی، به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ سال انتخاب شود.

 

از سوی دیگر، ناظم الشریعه کار با مربیان جوان داخلی را در تیم زیر ۲۰ سال در دستور کار قرارداده و حتی گفته می‌شود نام مربی‌ای که سابقه کار در یکی از تیم‌های مشهدی را دارد، به مسئولان فوتسال اعلام کرده است تا کار مذاکره با وی را آغاز کنند.

 

هنوز مشخص نیست پروسه انتخاب سرمربی تیم زیر ۲۰ سال فوتسال ایران که ضرورت آن برای جوانگرایی تیم ملی تا چهارسال آینده مانند روز روشن است، چقدر طول می‌کشد. حتی این روزها نام گزینه‌های جدیدی برای حضور در کمیته فوتسال مطرح شده که با این تفاسیر باید این را هم به مشکلات و دردسرهای انتخاب مربیان تیم‌های پایه اضافه کرد اما کارشناسان امیدوارند از دست دادن این فرصت‌ها، در آینده برای فوتسال ایران «کاش»‌های سوخته به ارمغان نیاورد.

انتهای پیام/

منبع : مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top