برزیل و آرژانتین؛ نبرد غول ها در راه جام جهانی فوتبال / چهارشنبه 19 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایرنا برزیل و آرژانتین که رقبای سنتی و از بزرگان فوتبال جهان محسوب می شوند در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در دیداری حساس به مصاف هم می روند.

برزیل و آرژانتین؛ نبرد غول ها در راه جام جهانی فوتبال

هفته یازدهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آمریکای جنوبی، بامداد جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد و در حساس ترین دیدار، تیم ملی برزیل که در اوج به سر می برد، میزبان تیم بحران زده آرژانتین رقیب سنتی خود خواهد بود.

دو تیم در شرایطی متفاوت به میدان می روند. 

بسیاری از کارشناسان فوتبال جهان بر این عقیده می باشند که تیم جوان شده و هماهنگ برزیل با هدایت "تیته" شانس بالاتری از رقیب دیرینه اش برای کسب پیروزی در دیدار بزرگ بامداد جمعه دارد.

این مربی نه چندان مطرح پس از اینکه سلسائو آغاز خوبی در مقدماتی جام جهانی نداشت و در کوپا آمریکا هم در مرحله گروهی حذف شد، هدایت زردپوشان را برعهده گرفت و جانشین "کارلوس دونگا" شد.

تیته در مدت کوتاهی پس از بدست گرفتن سکان هدایت تیم فوتبال برزیل انقلابی در این تیم ایجاد نمود و پرافتخارترین تیم جهان که روزگار سختی را سپری می کرد را بازهم به اوج خود بازگرداند.

قهرمان فوتبال جهان پس از شکست سنگین هفت بر یک برابر آلمان در نیمه نهایی جام جهانی 2014 و آن هم در خانه خود، اعتبارش را از دست داده بود، اما تیته با کنار گذاشتن بسیاری از بازیکنان قدیمی و اعتماد به جوانان، تیمش را دوباره به اوج خود برگرداند و صدرنشین شد.

او پس از هماهنگی با نیمار ستاره بارسلونا، بازوبند کاپیتانی تیم ملی برزیل را از این مهاجم گرفت و در اختیار میراندا قرار داد تا بار سنگینی را از دوش ستاره جوان تیمش بردارد.

برزیل تحت هدایت این مربی از چهار دیدار قبلی خود در مقدماتی جام جهانی 12 امتیاز کامل را کسب نمود و بر تیم های بولیوی، اکوادور، کلمبیا و ونزوئلا پیروز شد.

در طرف مقابل تیم ملی آرژانتین که به آلبی سلسته شهرت دارد با جمعی از بازیکنان پا به سن گذاشته و بی اعتمادی به جوانان با سرمربی گری «ادگاردو بائوسا» در چهار بازی قبلی خود تنها پنج امتیاز اندوخت تا به رتبه ششم جدول رده بندی مرحله مقدماتی جام جهانی سقوط کند.

آرژانتین برابر اروگوئه روی نبوغ لیونل مسی تک ستاره خود یک بر صفر برنده شد. در سه دیدار دیگر برابر پاراگوئه، پرو و ونزوئلا در غیاب مسی که مصدوم بود تنها 2 امتیاز کسب کرد و حالا در خطر از دست دادن جام جهانی است.

برزیل و آرژانتین که از محبوب ترین تیم های فوتبال جهان محسوب می شوند، همواره رقابتی سخت دارند و دیدار بامداد جمعه می تواند برای آنها سرنوشت ساز باشد.

سلسائو با جوانان تاثیرگذار و جویای نام در مقابل آرژانتین با جمعی از بازیکنان باتجربه می ایستد که رویارویی آنان، تب فوتبال در جهان را بالا خواهد برد.

دیدار رفت دو تیم در بووینس آیرس با تساوی یک بر یک همراه شد.


**برنامه دیدارهای بامداد جمعه(زمان دیدارها به وقت تهران):

کلمبیا - شیلی/ ساعت 00:00

اروگوئه - اکوادور/ساعت 2:30

پاراگوئه - پرو / ساعت 3

ونزوئلا - اکوادور/ ساعت 3

برزیل - آرژانتین / ساعت 3:15

*جدول رده بندی:

1-برزیل / 21 امتیاز

2-اروگوئه/ 20 امتیاز

3-اکوادور/ 17 امتیاز و تفاضل گل به اضافه 4

4-کلمبیا/ 17 امتیاز و تفاضل گل به اضافه 3

5-شیلی/ 16 امتیاز و تفاضل گل به اضافه 2

6-آرژانتین/ 16 امتیاز و تفاضل گل به اضافه 2

7-پاراگوئه / 15 امتیاز

8-پرو/ 11 امتیاز

9-بولیوی / 4 امتیاز

10-ونزوئلا/ 2 امتیاز

ورزشی**3783** 1701

 

 انتهای پیام/

منبع : ایسنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top