رونالدو جایزه گلوب ساکر 2016 را برد/ چهارشنبه 8 دی

این چهارمین جایزه گلوب ساکر برنده 31 ساله جایزه توپ طلا است. وی پیش از این در سال های2011، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴ برنده این جایزه شده بود.

ستاره پرتغالی رئال مادرید به دلیل تعطیلات کریسمس در مراسم اهدای جایزه گلوب ساکر در دوبی حضور نداشت. او ضمن تشکر از تمام کسانی که به وی رای دادند، گفت: خیلی خوشحالم. می دانید که سال2016 سال فوق العاده ای از لحاظ شخصی و دسته جمعی بود. تلاش خواهیم کرد که سال آینده نیز همین عملکرد را داشته باشیم. می دانیم که سخت است چون تقریبا غیر ممکن است. ولی هر سال برای من سال مبارزه است و سعی خواهم کرد که همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم.

ستاره پرتغالی رئال مادرید برای کسب یازدهمین قهرمانی کهکشانی ها در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین به تیم پرتغال برای قهرمانی در جام ملت های اروپا 2016 در فرانسه کمک کرد.

فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید در مراسم بهترین باشگاه جهان در سال 2016 در دوبی شرکت داشت. وی همچنین عنوان بهترین مدیر سال را از آن خود کرد.

همچنین، مارک کلاتنبرگ، داور انگلیسی هم که فینال رقابت های چمپیونزلیگ و یورو 2016 را سوت زده بود، توانست با پشت سر گذاشتن رقبایش از جمله علیرضا فغانی جایزه داور سال را از آن خود کند

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال نیز بعد از قهرمانی این تیم در مسابقات یورو 2016 در فرانسه، عنوان بهترین سرمربی سال تیم ملی فوتبال را از آن خود کرد.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top