راهکار هایی جهت افزایش انرژی در محیط کار

 

از آنجایی که تنها 24 ساعت در شبانه روز وجود دارد باید عملکردی را پیش بگیرید که تا انتهای روز بازده خوبی داشته باشید.بعضا در محیط کار کارمندانی را می بینیم که علی رغم بازده خوبشان انرژی کافی ندارند و به نوشیدنی های انرژی زا روی می آورند که ضررهای زیادی دارد. گاهی مشغله روزانه شما به اندازه ای می باشد که چیزهای ساده ای که موجب افزایش انرژی شما میشود را فراموش می کنید.در ادامه به بررسی چند نکته ای می پردازیم که به افزایش انرژی شما کمک می کند.


با آقای تبلیغات همراه باشید!


افزایش انرژی در محیط کار


    -         روز خود را با ورزش آغاز کنید

 

شاید فکر کنید شروع روز با ورزش شما را خسته کند اما پمپاژ خون هنگام صبح به شما کمک میکند روز خود را با انرژی ادامه دهید.همچنین هرگز یک صبحانه خوب را فراموش نکنید زیرا سوخت مورد نیاز بدن شما را برای طول روز تامین می کند.برای اینکه به زمان کافی برای انجام اینکر ها را داشته باشید بهتر است که ساعت خود را 15 دقیقه زودتر تنظیم کنید تا زگ بزند و به این ترتیب سرحال از خواب بیدار شده و به راحتی آماده شوید.


افزایش انرژی در محیط کار


-         تمام احساسات منفی شخصی خود را از بین ببرید

 

احساسات شما هر روز همراهتان هستند.جه عصبانیت شما به خاطر همکارتان احساس عصبانیت می کنید یا افرادی که خارج از محیط کاری شما هستند، این احساس خشم می تواند کل انرژی روزانه شما را از بین ببرد.ما دوست داریم که این احساس را از بین ببریم اما در اکثر مواقع فقط آنها را مخفی میکنیم و با گذاشتن ماسک نامرئی بر چهره خود آن را می پوشانیم. برای از بین بردن کامل احساسات منفی باید فهرستی ازآنها را تهیه کرده و زمانی برا برطرف کردنشان در نظر بگیریم. با انجام این کار به زودی احساس می کنید که زمان بیشتری در طول روز خواهید داشت.

 

افزایش انرژی در محیط کار


-         15 دقیقه شادی

 

خندیدن ماده انرژی زا طبیعی می باشد. اندورفینی که به خاطر خندیدن در بدن ترشح میشود، به اندازه ورزش صبحگاهی موثر است. می توانید در گروه های مخصوص جوک عضو شده و حتی پس از صرف نهار همراه همکاران تان جوک ها یا ویدیو های خنده دار را ببینید و لذت ببرید. با این کار نه تنها خواب پس از نهار را از خود دور می کنید، بلکه فضای شادی نیز ایجاد می شود.


افزایش انرژی در محیط کار


-         15دقیقه قدم بزنید

 

گاهی اوقات فقط لازم است راه بروید. مهم نیست که هوا گرم ، سرد یا بارانی باشد. از روی صندلی و پشت کامپیوتر خود بلند شوید و به بدن و ذهن خود استراحت دهید. تلفن همراه خود را نیز کنار بگذارید. حرکات کششی انجام داده و نفس عمیقی بکشید تا هم انرژی بیشتری بگیرید و همینکه هوشیاری خود را به دست آورید.


افزایش انرژی در محیط کار


-         مشکلات خود را با همکاران یا مدیرتان برطرف کنید!

 

نگرانی هایی که بخاطر درگیری با اطرافیان به وجود می آید موجب از بین رفتن تمرکز شده و همه ی توجه شما را به خود جلب می کند! بنابراین سعی کنید هر مشکلی که برایتان به وجود می آید را به سرعت حل کنید تا باعث بروز درگیری های ذهنی و در نتیجه تخلیه انرژی نشود.


افزایش انرژی در محیط کار


-         به همکاران کمک کنید

 

انرژی به راحتی از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. اینکار به شما کمک می کند علاوه بر اینکه به فکر دیگران باشید، انرژی خود را نیز افزایش دهید. زیرا ایجاد احساس خوب در شما باعث افزایش انرژی می شود. به این منظور حتی می توانید به دوست خوب تان زنگ بزنید تا با صحبت با او انرژی بگیرید.

 

با پیگیری این نکات سعی کنید سطح انرژی خود راافزایش داده و در کنار کار از زندگی خود لذت ببرید.


  تهیه و ترجمه واحد دیتای  گروه بین المللی سمین


افزایش انرژی در محیط کار

 منبع:http://www.inc.com


افزایش انرژی در محیط کار

 کانال تلگرام :  https://telegram.me/english_article

Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top