نشانه هایی که به شما می گوید باید شغل خود را تغییر دهید

برخی از افراد شغل شان را برای کسب درآمد بیشتر رها می کنند، عده ای دیگر به خاطر یافتن فرصت های شغلی بهتر اینکار را میکنند، عده ای دیگر نیز جهت راه اندازی کسب و کار شخصی خود اقدام به ترک محل کار فعلی خود می کنند که این بهترین دلیل می باشد.البته اینها تنها بخشی از نشانه ها بود، در واقع دلایل زیادی وجود دارد که کارمندان تصمیم به ترک محل کار خود می گیرند. زندگی کوتاه تر از آن است که هر روز به خاطر برآورده نشدن خوایته هایمان غبطه بخوریم. زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که هر روز احساس ناراحتی کنیم. در ادامه به دلایلی می پردازیم که به شما ثابت می کند باید محل کارتان را ترک کنید و به دنبال موقعیت های بهتری باشید.


با آقای تبلیغات همراه باشید!


 محل کار


-         ایده های شما نادیده گرفته می شود

 

هر شخصی ایده هایی دارد و هنگامیکه ایده هایش جدی گرفته شوند، احساس شادی می کند. این احساس که دیگران با ایده های شما همکاری کنند بسیار خوشایند است. اما هنگامیکه این ایده ها نادیده گرفته شده و یا حتی مورد تمسخر قرار گیرند، موجب از بین رفتن انگیزه شما میشود.

 

-         در جمع مورد انتقاد قرار می گیرید

 

همه ما به بازخوردهای سازنده احتیاج داریم. همه ما می خواهیم بدانیم چه موقع و چگونه می توتنیم عملکرد بهتری داشته باشیم. اما تمام این نکات باید به صورت خصوصی مطرح شوند. زندگی کوتاهتر از آن است که همیشه ازینکه در مقابل دیگران تحقیر شویم ، واهمه داشته باشیم.

 

 محل کار


-         هرگز از شما قدر دانی نمی شود

 

هر فردی به مورد تحسین قرار گرفتن احتیاج دارد و می خواهد بداند که چه کاری را درست انجام داده است. زندگی کوتاه تر از آن است که با بی خبری از کارهای خوبتان بگذرد.

 

-         احساس بی هدفی می کنید

 

هر شخصی این احساس را دوست دارد که بخشی از یک پروژه و هدف بزرگ باشد و نه تنها بر نتایج بلکه بر زندگی دیگران نیز تاثیر زیادی بگذارد. زندگی کوتاهتر از آن است که هر روز کار کنید و این احساس را داشته باشید که به هیچ چیز قابل توجهی دست نیافته اید.


-         هیچ ذوقی برای کار کردن ندارید

 

هر شغلی فراز و نشیب های خودش را دارد اما باید در کنار آن لحظات خوشی را نیز برای شما داشته باشد. یا جنبه های چالش برانگیز و شرایطی که شما مشتاق باشید این کار را ادامه دهید. زندگی کوتاهتر از آن است همیشه به دنبال فرصتی برای تمام شدن و ترک کارتان باشید.

 

-         آینده ای برای خود نمی بینید

 

هر شغلی باید فرد را به مقصد مشخصی مانند ارتقاء، فرصتی برای مسئولیت های بیشتر و بزرگتر، یادگیری چیزهای جدید و یا چالش های متفاوت هدایت کند. فردای شما باید این پتانسیل را داشته باشد که روز بهتر و متفاوت تری از امروز باشد.

 محل کار


-         دلزده شده اید

 

هر شغلی معایبی دارد و ممکن است پس از کار احساس خستگی کنیم ولی اگر سراسر زندگی شما استرس و خستگی شده است پس شما واقعا دچار دلزدگی شده اید. خستگی فیزیکی، احساسی و ذهنی ناشی از کار می تواند خودش را به شیوه های مختلفی نشان دهد از اضافه وزن گرفته تا بد خوابی یا بی خوابی و حتی زود رنجی در محیط کار!

 

-         قانع شده اید که هیچ راه دیگری بجز ترک محل کارتان ندارید

 

این بهترین دلیلی است که به شما ثابت می کند باید از شغل فعلی خود خداحافظی کنید. اگر فکر می کنید هر کاری که می بایست را انجام داده اید و هیچ جای پیشرفت دیگری ندارید، می توانید  محل کار خود را ترک کنید.اگر واقعا مطمئن هستید که خلاقیت، شادی و اهداف تان در جای دیگری به تحقق خواهد پیوست، درنگ نکنید.


  تهیه و ترجمه واحد دیتای  گروه بین المللی سمین


 محل کار

 منبع: www.inc.com


 محل کار

 کانال تلگرام :  https://telegram.me/english_article

Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top