About Joseph Sherren

About Joseph Sherren


جوزف شرن رئیس فعال شرکت Ethos Enterpnses و مدیر عامل شرکت Gateway Leadership با دفتر کارهایی در تورنتو، جزیره پرنس ادوارد و منطقه فوینکس ( Phoenix ) می باشدکه معتقد است، موفقیت به دیدگاه مثبت، تعیین اهداف و تلاش به سوی آنها ، با عزمی راسخ بستگی دارد . اینها اصول سمینارهای انگیزشی و تاثیرگذار جو می باشد که موضوعات اصلی رشد کسب و کار، پیشرفت و موفقیت را پوشش می دهد بعضی از این موضوعات شامل: رهبری، فروش، مدیریت تغییر، تیم سازی، اصول اخلاقی و برنامه ریزی استراتژیک می شود. جو، این سخنران مطرح بین المللی و مربی شرکت های بزرگ، بیش از 25 سال است که با سخنرانی های تفکر برانگیز، تعاملی و تاثیرگذار مخاطبان خود را خرسند می کند.

وی برای بیش از 5/2 میلیون مخاطب در بیش از 30 کشور سخنرانی کرده است و مدرک CSP "مدرک سخنرانی حرفه ای" و همکاری با فدراسیون جهانی را دریافت نموده.

جو رئیس سابق انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا، عضو انجمن سخنرانان ملی و رئیس سابق فدراسیون سخنرانان جهانی است و کمیسیون های متعددی را برای NSP، CAPS و GSF ایجاد نموده.

وی در دانشکده بازرگانی اسکولیچ در دانشگاه یورک تورونتو، استاد توسعه اجرایی بوده وعضو انجمن فروش حرفه ای کاناداست.

جو در زمینه طرز تفکر، استعدادیابی حرفه ای و تاثیرگذاری مدیریتی مردم فعالیت می کند.

او از سال 1974 (1353) به هزاران مدیر، رهبر و متخصص بیزینس در بازار بین الملل تعلیم داده است و در زمینه های بازاریابی، منابع انسانی، توزیع و خدمات مشتری به فعالیتهای خود ادامه می دهد .

جو بخاطر دستیابی متعددش در مدیریت، پروژه رهبری، روابط مشتری و آموزش، جوایزی دریافت کرده است. وی در دانشکده های مدیریت و بازاریابی کانادا، آمریکا، سوئیس، آمریکای لاتین، استرالیا و خاورمیانه سخنران برجسته ای است.

شرن به عنوان کارمند و رهبری خستگی ناپذیر، مشتاق عدالت و خوشنام، شناخته می شود. وی شغل های اجرایی زیادی در شرکت های خدماتی، سازمان های داوطلب و گروه های شهروندی برعهده داشته است.

او یکی از نویسندگان کتاب ویتامین C “ Vitamin C” برای محیط کاری سالم و کتاب”iLead“ است. این کتاب ها برای کمک به سازمان ها طراحی شده اند تا محیط کاری سازنده ایجاد شود و عملکرد کارمندان افزایش یابد. همچنین وی مقاله نویس مطرح همیشگی روزنامه Guardian نیز هست.

وقت گذرانی مورد علاقه او موسیقی، اسب سواری، آرامش پیدا کردن همراه فرزندان و نوه هایش بوده و شجره نامه ای نیز تهیه کرده است .

چرا به جو احتیاج دارید :

وی مباحث رشد تجاری، پیشرفت، رهبری و فروش را پوشش می دهد و برای بیش از 20 سال است که مخاطبان را با سخنرانی های تفکر برانگیز، جذاب و تاثیرگذار خرسند می کند. جو تکنیک های قدرتمندی را آموزش می دهد که برای شناسایی طرز تفکر، اولویت های ارتباطی و تقویت تاثیرگذاری مدیریت طراحی شده اند. جلسات او رفتار را تغییر داده و باعث پیشرفت زندگی شخصی و حرفه ای می شود.

جو با برنامه ارتباطات معروف خود"Birds" مشهور شده و به هزاران مدیر و متخصصانی در زمینه رهبری، مربیگری، همکاری، وفاداری مشتری اصول اخلاقی و برنامه ریزی استراتژیک آموزش داده است.
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top