انعکاس گسترده خبر سفر دکتر حسین ناصری به قطب شمال در رسانه های کشور انگلستان

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری ؛ پس از نشست خبری آنلاین مدیر ماجراجو با رسانه های کشور انگلستان و باشگاه لیورپول ، این باشگاه بزرگ جهان و دیگر رسانه های مطرح انگلیسی به پوشش گسترده خبر سفر دکتر حسین ناصری به منطقه شمالگان و برافراشته شدن پرچم لیورپول قهرمان انگلستان و پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران در قطب شمال پرداختند .
در این نشست خبری حسین ناصری مدیر ماجراجوی ایران از انگیزه های خود برای سفر پر خطر و هیجان انگیز قطب شمال گفت و اظهار امیدواری کرد که بزودی شرایط دیدار دومش با مدیران و مسئولین باشگاه لیورپول در آنفیلد فراهم گردد .
همچنین او از اهداف و برنامه ریزی های خود جهت برافراشته شدن پرچمهای پرسپولیس و لیورپول در شمالی ترین نقطه جهان ، قطب شمال گفت .
لیورپول در سال ۱۸۹۲ میلادی تأسیس و به سرعت در فوتبال انگلستان تبدیل به تیمی قدرتمند شد. به نحوی که در طی سال‌های ۱۹۰۰ تا ۱۹۴۷، پنج بار به عنوان قهرمانی لیگ دسته اول دست یافت. با این وجود، لیورپول در اوایل دهه ۵۰ میلادی دچار افت شد و پس از حذف از لیگ دسته اول، هشت سال را در لیگ دسته دوم سپری کرد. در سال ۱۹۵۹ بیل شنکلی به سرمربی‌گری این تیم گماشته شد که این باشگاه در فصل سوم حضور شنکلی در این سمت (۱۹۶۱–۶۲) با قهرمانی در پیکارهای دستهٔ دوم، به دسته بالاتر صعود کرد. بازیکنان لیورپول به‌طور سنتی پیراهن‌های سفید و قرمز به تن می‌کردند اما در نوامبر ۱۹۶۴ میلادی لباس این تیم به صورت یک‌دست به رنگ قرمز تغییر یافت.

باشگاه فوتبال لیورپول از زمان شکل‌گیری آن تا به امروز در ورزشگاه آنفیلد بازی می‌کند. طرح‌هایی در دست بود که ورزشگاه جدیدی در استنلی پارک ساخته شود که بر اساس این طرح‌ها معین شده‌بود تا پایان سال ۲۰۱۱ ورزشگاه جدید در این مکان ساخته شود اما به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی ساخت این برنامه به حالت تعلیق درآمد. با به وجود آمدن این شرایط، برنامهٔ ذکر شده جای خود را به طرح افزایش گنجایش ورزشگاه آنفیلد تا سقف ۵۴۰۰۰ نفر داد.
لیورپول پایگاه هواداری بزرگ و وسیعی در سراسر جهان دارد و در این امر با دیگر باشگاه‌های بزرگ رقابت می‌کند. این باشگاه هفتمین باشگاه پرطرفدار فوتبال در جهان است.

دکتر حسین ناصری سال گذشته در لندن و طی مراسمی پرچم باشگاه لیورپول را جهت برافراشتن در قطب شمال و ثبت این رکورد بنام خودش تحویل گرفت و در ماه آگوست ۲۰۱۹ این امر را محقق ساخت .

گلن پرایس خبرنگار باشگاه لیورپول در مصاحبه اش با حسین ناصری از برنامه ریزی برای دیدار مجدد مدیر ماجراجو با مسئولین باشگاه لیورپول وعده داد.

دکتر حسین ناصری در ماجراجویی بعدی خود به اورست سفر خواهد کرد .

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top