تحولی نوین در یادگیری زبان‌های خارجی

به گزارش سایت دکتر حسین ناصری به نقل از خبرگزاری مهر ، در قرن های مختلف سواد معنا  و مفهوم متفاوتی داشته است این مفهوم در قرن گذشته، تغییرات زیادی کرده است و سازمان یونسکو در اواخر قرن بیستم، تعریف سواد را چنین اعلام کرده بود که علاوه بر توانایی خواندن و نوشتن زبان مادری، توانایی استفاده از رایانه و یک زبان خارجی تعریف با سواد بودن است. بدین ترتیب به افرادی که توان خواندن و نوشتن، استفاده از رایانه و صحبت و درک مطلب به یک زبان خارجی را داشتند، باسواد گفته می شد.

بعد از این تعریف افراد زیادی به دنبال یادگیری علم کامپیوتر و زبان های خارجی غیر از زبان مادریشان رفتند، در این راستا تعدادی موفق بودند و تعدادی هم بی سواد محسوب شدند اما در هر صورت آموختن زبان جدید همواره یکی از بهترین تصمیم‌ هایی است که می‌توان در زندگی گرفت. اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید و یا مطمئن نیستید که به یادگیری زبان جدید بپردازید، با ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

گلیم خود را به راحتی از آب بیرون بکشید...

یادگیری زبانی غیر از زبان مادری مزایای زیادی دارد، به گفته بسیاری از محققان یادگیری یک زبان جدید مغز شما را در برابر کهولت سن محافظت می کند و امکان ابتلا به بیماری های آلزایمر را تا چهار پنج سال به تعویق می اندازد در صورتی که بهترین دارو های آلزایمر هم بیماری را شش تا دوازده ماه به تعویق می اندازند. همیشه یادگیری به ارزش های افراد اضافه می کند، مثلا تصور کنید شما به یک کشور اروپایی سفر می کنید آیا بلد بودن زبان آن کشور باعث راحتی بیشتر شما نخواهد شد؟ یا تصور کنید در حال سرچ کردن مقاله ای هستید و نسخه ی فارسی آن مقاله را پیدا نمی کنید، آیا زبان دوم نمی تواند به شما کمک کند؟

به قطع زبان دوم در بسیاری از کارها و مطالعات و همچنین در سلامتی شما تاثیر به سزایی خواهد داشت، اما جالب است بدانید که زبان ‌ها را نمی‌ توان درس داد، آن ها را فقط می‌توان آموخت. داشتن کسی یا چیزی که در این فرآیند به شما کمک کند، منفعت بزرگی است. یک راهنما پیدا کنید نه یک معلم... 

در فرآیند آموزش زبان، یادگیری عمیق با تمرین و تکرار مداوم اتفاق می‌افتد. قطعا توانایی صحبت به دو زبان، مورد بسیار خوبی در رزومه کاری شما خواهد بود. نظرسنجی ‌ها نشان داده ‌اند که افراد دو زبانه یا چند زبانه، شانس استخدامی بالاتری از دید کار فرمایان دارند که این به معنای درآمد بیشتر برای این افراد است. بیشتر ما فکر می‌کنیم که یاد گرفتن یک زبان جدید، سخت است و در طولانی مدت، ممکن است ناامیدکننده، چالش ‌برانگیز باشد و رضایت ما را جلب نکند. اما با این حال، سخت نیست.

یاد گرفتن چندین زبان یا حتی یک زبان دیگر، بیشتر از این که سخت باشد، زمان ‌بر است، اما همیشه می توان با بررسی های هوشمندانه روش هایی را یافت که در واقع فاکتور زمان بر بودن را دور زد و در عین حال زبان مورد نظر را نیز به صورت کاملا استاندارد آموخت.  

با سایت منوزبان از همیشه راحتتر زبان خارجی یاد بگیریم...

حال که یادگیری زبان خارجی فرآیندی زمان بر است و وقت طلاست، باید در انتخاب روش آموزش و راهنمای آموزش به شدت دقت کنید، چرا که با هر گونه آموزش اشتباه، زمان را از دست می دهد و حتی ممکن است انگیزه ی ادامه ی یادگیری با روش آموزش اشتباه نیز از بین برود، پس دقت کنید و به هر روشی اطمینان نکنید. وب سایت رسمی و قانونی منوزبان وب سایت آنلاین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی، چینی و ... است.

این وب سایت با به کارگیری متخصصین زبان های خارجی و با استفاده از متدهای روز دنیا به آموزش از صفر تا صد زبان های مذکور می پردازد.  یکی از مزایای بالقوه این وب سایت این است که با تمرین و تکرار زیاد شما را در یادگیری زبان مورد علاقه تان یاری می کند. خوشبختانه محیط و روند یادگیری زبان در این وب سایت به گونه ای است که شما می توانید هر مدت زمانی که می خواهید را به تمرین و تکرار مطالبی که آموختید، اختصاص دهید.

منبع : خبرگزاری مهر


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top