ستاره کُره‌ای در ۲۵سالگی درگذشت

ستاره کُره‌ای در ۲۵سالگی درگذشت

«مون‌بین» ستاره کی‌پاپ و یکی از اعضای گروه موسیقی «آسترو» در گذشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، شرکت سرگرمی «فنتجیو» روز پنجشنبه از درگذشت‌ «مون‌بین»‌(Moonbin) ستاره کی‌پاپ و عضو گروه «آسترو»‌ در سن ۲۵سالگی خبر داد.

رسانه‌های کره جنوبی به نقل از پلیس اعلام کرده‌اند که «مون‌بین»‌ روز چهارشنبه بدون علائم حیاتی در آپارتمانش واقع در سئول پیدا شده است.

شرکت «فنتجیو» با انتشار پیامی در صفحه توئیتر نوشت: «مون‌بین،‌ یکی از اعضای «آسترو»‌ در نوزدهم آوریل به طور غیرمنتظره دنیای ما را ترک کرد و به ستاره‌ای در آسمان تبدیل شد»

در این بیانیه‌ای هیچ اطلاعاتی درباره دلیل درگذشت «مون‌بین» ارائه نشده است.

«مون‌ بین»‌ علاوه بر اینکه یکی از اعضای گروه «آسترو»‌ بود با گروه فرعی به نام «مونبین و سانها»‌ نیز اجرا می‌کرد. او پیش از اینکه در فوریه ۲۰۱۶ به «آسترو»‌ ملحق شود و به عنوان بازیگر و مدل فعالیت داشت.

با انتشار خبر درگذشت این هنرمند، موجی از پیام‌های اندوه‌بار طرفداران او در فضای مجازی منتشر شد.

در سال‌های اخیر خبر درگذشت چندین ستاره جوان کی‌پاپ نیز از جمله «گو هارا» منتشر شده است. در سال ۲۰۱۸ نیز «مین‌وو»، یکی از اعضای گروه موسیقی «صددرصد» در سن ۳۳سالگی در خانه‌اش درگذشت. در سال ۲۰۱۷ نیز «کیم جونگ هیون» خواننده اصلی گروه موسیقی «شاینی»‌ که مشکوک به خودکشی بود در سن ۲۷ سالگی درگذشت.

ستاره‌های کی پاپ در سنین جوان و اغلب در اواسط نوجوانی توسط آژانس‌ها انتخاب می‌شوند و تحت کنترل شدید زندگی می‌کنند و روزهایشان را برای تمرین‌های سنگین موسیقی و رقص صرف می‌کنند.

کره جنوبی یکی از بالاترین آمارهای خودکشی در جهان را دارد و بر اساس آمارهای اخیر دولت،‌ خودکشی یکی از اصلی‌ترین دلایل مرگ افراد زیر ۴۰ سال این کشور است.


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top