12 مرد المپیکی والیبال ایران و حذف معنوی نژاد / دوشنبه 28 تیر

رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران عصرروز(یکشنبه) اسامی 12 بازیکن ایران برای حضور در مسابقات والیبال المپیک ریو را اعلام کرد.

به گزارش آقای تبلیغات ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی 12 بازیکن خود را برای حضور در بازی های المپیک اعلام کرد.که به شرح زیر است :

سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات، شهرام محمودی، امیرغفور، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی.

بدین ترتیب محمد جواد معنوی نژاد نیز همانند علیرضا مباشری، آرمین تشکری و فرهاد ظریف از تیم ملی والیبال ایران حذف شدند تا 12 مسافر ریو مشخص شوند.

گفتنی است، روزهای پایانی هفته گذشته حاشیه هایی برای والیبال ایران به دنبال داشت. در ساعات پایانی چهارشنبه، فدراسیون بین المللی والیبال لیستی 12 نفره از بازیکنان ایران منتشر و اعلام کرد که این فهرست، شامل بازیکنانی است که قرار است در المپیک ریو به میدان بروند.

این اتفاق در حالی رخ داد که یک روز قبل از آن، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی، سه بازیکن را خط زده بود و اسامی 13 نفر را به عنوان لیست المپیکی اعلام کرده بود.

اقدام فدراسیون جهانی والیبال و حذف نام مجتبی میرزاجانپور از لیست مسافران ریو خیلی زود از سوی مسئولین فدراسیون والیبال ایران تکذیب شد و با پیگیری های آنها، این فهرست نیز اصلاح شد اما حاشیه ها برای والیبال به پایان نرسید.

برخی از چهره های رسانه ای قدیمی والیبال ایران مصاحبه هایی انجام دادند مبنی بر اینکه لوزانو در انتخاب بازیکنان تیم ملی تصمیم گیر نیست و افراد دیگری این کار را انجام می دهند.

در نهایت دیروز فهرست 12 نفره لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران اعلام شد و مجتبی میرزاجانپور نیز در این فهرست قرار دارد.

تیم ملی والیبال ایران خردادماه سال جاری پس از 52 سال، برای نخستین مرتبه جواز حضور در بازیهای المپیک را کسب کرد و ملی پوشان کشورمان از 17 مردادماه رقابت خود با قدرت های والیبال دنیا را در معتبرترین و بزرگ ترین میدان ورزشی جهان آغاز می کنند.

تیم ملی والیبال ایران با تیم های لهستان، روسیه، آرژانتین، کوبا و مصر در گروه دوم بازی های المپیک قرار دارد. همچنین برزیل، ایتالیا، آمریکا، کانادا، فرانسه و مکزیک در گروه اول با یکدیگر رقابت می کنند.

بر این اساس، تیم های شرکت کننده در این رقابت ها در مرحله مقدماتی پنج مسابقه خواهند داشت و از هر گروه چهار تیم به مرحله بعدی صعود می کنند که مراحل بعدی به صورت حذفی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


 

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top