صف آرایی تیم های مدعی فوتبال پایتخت درهفته دوم لیگ برتر شانزدهم مقابل تیم های خوزستان و اصفهان / شنبه 9 مرداد

 تیم مدعی استقلال که در هفته اول با توقف برابر تیم نفت تهران انتظارات کارشناسان و هواداران را برآورده نکرد، با همنام خوزستانی خود و مدافع عنوان قهرمانی لیگ دیدار خواهد کرد.

 

به گزارش آقای تبلیغات، تیم های مدعی فوتبال پایتخت درهفته دوم لیگ برتر شانزدهم مقابل تیم های خوزستان و اصفهان صف آرایی خواهند کرد.

منصوریان در این دیدار سید مهدی رحمتی را به لطف بخشش آرای کمیته انضباطی در اختیار خواهد داشت و به طور یقین کاپیتان آبی ها جانشین حسین حسینی در درون دروازه خواهد شد.

سرمربی آبی پوشان تهرانی همچنین در این دیدار از رابسون جانواریو مدافع برزیلی خود رونمایی کرده و این بازیکن نیز جایگزین حسین کنعانی زادگان در دفاع میانی خواهد شد.

به طور یقین شاگردان منصوریان دراهواز به دلیل گرمای بالای هوا در این فصل از سال و انگیزه و آمادگی تیم استقلال خوزستان کار آسانی مقابل این تیم نخواهند داشت.

شاگردان سیروس پورموسی در نخستین دیدار خود در چارچوب رقابت های هفته نخست مقابل تیم مدعی تراکتورسازی درتبریز عملکرد مناسبی داشته و این تیم را با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف و زنگ خطر را برای سایر تیم ها به صدا درآوردند از این رو در دیدار خانگی برابر استقلال تهران از امتیازات میزبانی به منظور کسب پیروزی به نحو مطلوب بهره خواهند برد.

در دیگر دیدار روز نخست از هفته دوم تیم های مشهدی پدیده خراسان و سیاه جامگان در شهرآورد زودهنگام مشهد با یکدیگرمصاف می کنند و تیم های ذوب آهن و سایپا که در هفته اول مقابل رقبای خود ناکام بودند دراصفهان با یکدیگرروبه رو می شوند رویارویی یحیی گل محمدی و حسین فرکی به عنوان شاگرد و استاد،جذابیت های هفته دوم لیگ برتر را بیشتر می کند.

پیکان و صبای قم نیز دیگر دیدار روز نخست هفته دوم را برگزار می کنند و جدال شاگردان مجیدجلالی و صمد مرفاوی نیز می تواند درنوع خود جالب و دیدنی باشد.

دوشنبه یازدهم مرداد ماه ادامه مسابقات هفته دوم لیگ برتر برگزار و درحساس ترین دیدار این روز،تیم پرسپولیس با تیم فولاد خوزستان دیدار می کند.

پرسپولیس درهفته اول که مهمان تیم سایپا بود این تیم را با یک گل مغلوب کرد و تیم فولاد که در اهواز از تیم ماشین سازی پذیرایی می کرد بازی برده مقابل این تیم را باخت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان تمرینات روز پنجشنبه گذشته تیمش با بیان اینکه برد هفته نخست دیگر تمام شده است گفت: برد مقابل سایپا خوب بود اما باید در این هفته فولاد را شکست دهیم تا برد هفته اول معنا پیدا کند، با پیروزی در این دیدار برتری مقابل سایپا بهتردیده خواهد شد.

برانکوایوانکوویچ در ادامه با تقدیر از حضور هواداران و تشویق آنان در ورزشگاه از آنان درخواست کرد در هفته های بعدی نیز تیم را حمایت کنند.

سرمربی کروات تیم پرسپولیس خوب می داند درهفته دوم مقابل تیم زخم خورده فولاد کار آسانی پیش رو نخواهد داشت مسئولان فولاد درفصل جدید تغییرات بسیاری در کادر فنی و بازیکنان داشته و بدنبال جبران نتیجه هفته نخست هستند.

نعیم سعداوی که روزگاری در تیم پرسپولیس بازی می کرد دوشنبه (پس فردا) در نقش مربی، برابر تیم اسبق خود قرار می گیرد او با شرایط و جو ورزشگاه آزادی کاملا آشناست و بدنبال کسب نتیجه برابراین تیم است.

از این رو جدال دو تیم مقابل دیدگان هواداران پرسپولیس درورزشگاه آزادی علاوه بر اینکه حساس است دیدنی نیز خواهد بود.

جدال تیم های نفت تهران و سپاهان اصفهان دومین بازی حساس روز دوشنبه است علی دایی و عبدالله ویسی،اولی نامدارترین بازیکن ایرانی و دومی مربی تیم قهرمان فصل گذشته است به طور حتم ویسی که تیمش هفته گذشته و دردیدار خانگی مغلوب تیم پدیده مشهد شد این بار نمی خواهد با تیم نامدارش که بیشترین قهرمانی در لیگ برتر را درکارنامه دارد مقابل علی دایی و شاگردانش با شکست بدرقه شود.

ازسوی دیگر دایی که یکی از با انگیزه ترین بازیکنان و مربیان حال حاضر کشور است از شاگردانش که دردیدار هفته نخست تیم مدعی استقلال تهران را متوقف کرده اند انتظار برد برابر سپاهان دارد و هیچ نتیجه ای به غیر از این او را راضی نمی کند.

در همین راستا جدال مربیان کارنامه دار لیگ برتر به شرط آنکه کادرفنی این تیم ها جانب احتیاط را کنار بگذارند می تواند دیدنی و تماشاگر پسند باشد.

تیم های تبریزی ماشین سازی وگسترش نیز دیگر دیدار شهرآورد هفته دوم را برگزار می کنند و تیم مدعی تراکتورسازی نیز در اهواز مهمان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود،حساسیت شهرآورد تبریز برکسی پوشیده نیست اما باید یادآور شد مهم ترین تیم این شهر دراهواز مهمان تیم صنعت نفت تازه لیگ برتری شده است و نتیجه این دیدار برای تبریزی ها از هر نتیجه دیگری درلیگ برتر بیشتر اهمیت دارد و می خواهند تیمشان دراین دیدار پیروز شود.

به طور یقین کسب نتیجه ای غیر از پیروزی تراکتورسازی مقابل صنعت نفت ادامه کار قلعه نویی دراین تیم پرطرفدار را با مشکل روبه رو می کند.

جدول رده بندی لیگ برتر:

1-سیاه جامگان/یک بازی/ 3 امتیاز

2-ماشین سازی/یک بازی/3 امتیاز

3-پدیده خراسان/یک بازی/3 امتیاز

4-پرسپولیس/یک بازی/3 امتیاز

5-استقلال خوزستان/یک بازی/ یک امتیاز

6-تراکتورسازی تبریز/یک بازی/ یک امتیاز

7-استقلال/یک بازی/یک امتیاز

8-نفت تهران/یک بازی/یک امتیاز

9-پیکان/یک بازی/یک امتیاز

10-صبای قم/یک بازی/ یک امتیاز

11-صنعت نفت آبادان/یک بازی/یک امتیاز

12-گسترش فولاد/یک بازی/یک امتیاز

13-ذوب آهن/یک بازی/ بدون امتیاز

14-فولاد/یک بازی/ بدون امتیاز

15-سایپا/یک بازی/بدون امتیاز

16-سپاهان/یک بازی/بدون امتیاز

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top