تقویت نظارت بر سرویس مدارس پایتخت/ نحوه اطلاع تخلفات سرویس مدارس/یکشنبه 4 مهر


رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران با اشاره به آغازبکار سرویس مدارس همزمان با بازگشایی مدارس، از تقویت نظارت بر سرویس مدارس خبر داد.

 

به گزارش اقای تبلیغات به نقل ایسنا کامیاب صدری ، افزود: از ابتدای مهرماه نظارت‌ نامحسوس بر سرویس مدارس را انجام می‌دهیم.

 

وی با بیان اینکه در هرمنطقه پنج تن از اولیاء به صورت داوطلبانه به ما معرفی می‌شوند و ابلاغ نظارت دریافت می‌کنند گفت: این افراد با خودروهایی که سازمان تاکسیرانی در اختیار ما می‌گذارد برای بازید سرزده به مدارس مراجعه کرده و اگر شکایتی باشد مستقیما بررسی و به سازمان تاکسیرانی منتقل می‌شود.

 

رئیس انجمن اولیاء و مربیان درباره نحوه شکایت اولیاء از سرویس مدارس متخلف گفت: شکایت از سرویس مدارس متخلف از طریق طرح موضوع با رئیس انجمن اولیاء و مربیان مدرسه امکان پذیر است. در مراحل بعدی والدین می‌توانند موارد با کارشناس مسئول انجمن در منطقه آموزش و پرورش مربوط و پس از آن با ادارات ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش در هر منطقه در میان بگذارند.

 

صدری دفتر انجمن اولیاء و مربیان در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران را نیز پاسخگوی رسیدگی به موارد تخلفی احتمالی دانست و اظهار کرد: اولیاء همچنین می‌توانند در صورت لزوم با شماره تلفن 88962327 در تهران تماس بگیرند.


منبع:خبرگزاری ایسناProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top