فرناز اسماعیل زاده ماجراجوی ایرانی

 فرناز اسماعیل زاده سنگ نورد و ماجراجوی ایرانی در سال 1367 در بروجرد متولد شد ، تحصیلاتش در حوزه ی رشته ی گیاه شناسی است و. در حالی که تخصص اصلی وی در تیم ملی رشته سرعت میباشد، عضو تیم ملی سنگنوردی نیز هست.

او از سن سیزده سالگی سنگ نوردی را شروع کرد و موفق شد دو بار در ایران مقام اول رشته ی سرعت را از آن خود کند .

وی در مصاحبه هایش دلیل انتخاب این رشته را به خاطر هیجان و خاص بودنش میداند .

او علاوه بر سنگنوردی به نقاشی و گیتار هم علاقه مند است . قهرمان زندگیش را پدرش میداند .

او میگوید یک فرد ماجراجو باید همیشه به دنبال بهترین ها باشد و خودش را دست کم نگیرد همیشه خود را تغییر دهد باید ریسک پذیر و پرانرژی باشد و انتظار هر پیشامدی را داشته باشد. کسی که به دنبال ماجراجویی میرود، دوست دارد چیزهای جدیدی را از دنیا ببیند و بیشتر بیاموزد واینکه مطمئن باشد با تلاش هیچ چیز غیر ممکنی وجود نخواهد داشت.

کارهای هیجان انگیز بعدی که تصمیم دارد انجام بدهد پاراگلایدر ، اسکی ، اسلک، بانجی و خیلی چیزهای دیگر… است .

فرناز اسماعیل زاده نه سال است که عضو تیم ملی است و اولین اعزام او به مسابقات جام جهانی چین در سال 2007 بوده در همان سال به مسابقات آسیایی ماکائو نیز اعزام شد. اعزام به مسابقات چین، کره جنوبی، آذربایجان، ایتالیا، اسپانیا و اخیراً اندونزی به عنوان عضو تیم ملی در کارنامه وی دیده می‌شود. مدارک وی شامل مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی، طراحی مسیر و داوری است.

در ادامه حضور فرناز اسماعیل زاده در مسابقات سنگنوردی کانادا ورزشکار افتخارآفرین کشورمان در ماده سرطناب این رقابت ها موفق به کسب جایگاه یازدهم شد. اسماعیل زاده چندی پیش که در جریان مسابقات سنگنوردی کانادا موفق به کسب مدال نقره شده بود، موفق شد در رشته غیر تخصصی خود، ( سرطناب ) در جایگاه یازدهم این دوره از رقابت ها قرار بگیرد. در این دوره از مسابقات سنگنوردان کشورهای کانادا، آمریکا و ایران ( فرناز اسماعیل زاده ) حضور داشتند.

 


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top