بازاریابی محتوا ویدیویی

بازاریابی محتوا ویدیویی


بازاریابی محتوا ویدیویی

بازاریابی محتوای ویدیویی یکی از بزرگترین قدم هایی است که در برنامه ریزی بازاریابی محتوا باید صورت گیرد. البته می توان اظهار نمود که اهمیت این نوع ازبازاریابی همواره در حال تغییر است. به بیان دیگر برخی معتقدند که این روش از بازاریابی هنوز هم پراهمیت است. ولی برخی دیگر بر این اعتقادند که اهمیت  بازاریابی محتوا و اشتراک گذاری محتوای ویدیویی کاهش یافته است. با آقای تبلیغات همراه باشید.

در تحقیقات انجام شده اخیر اعلام گشته است که 76% از بازاریابی ها در سال 2015 از طریق تهیه و اشتراک گذاری محتوای ویدیویی انجام گشته است. تولید ویدیو و بار گذاری آن  در وب سایت شرکت و همچنین به اشتراک گذاری آن  در  رسانه های اجتماعی نشانگر آن است که برند شما از لحاظ تکنولوژی و محتوا گذاری ویدیویی به خوبی عمل می کند به علاوه محتوای ویدیویی می بایست درست تهیه گردد تا بتواند تاثیر گذاری کافی خود را داشته باشد.

 

مزایای استفاده از محتوای ویدیویی:

 ویدیوهای تاثیر گذار می توانند به اندازه مشاهده خود داستان در واقعیت، واقعی و تاثیر گذار باشند. از این رو ویدیو بهترین روش جهت ترغیب مشتریان به خرید است. به بیان دیگر ویدیو می تواند به درستی بیانگر وقایع باشد چرا که در آن هم از حس شنوایی وهم حس بینایی استفاده می شود.

ویدیو ها جدی گرفته می شوند وبه آنها توجه بسیاری می شود، طبق تحقیقات انجام شده در سال 2014  حدود 58% خرید ها از طریق مشاهده ویدیو صورت گرفته است که نسبت به سال گذشته اش 80% افزایش پیدا کرده است.به علاوه 76% مدیرعاملان اعلام داشته اند که در هفته پیش ویدیو های بسیاری را در جهت انجام امور بازار یابی تماشا کرده اند.

 محتوای ویدیویی به آسانی به اشتراک گذاشته می شود. چرا که معمولا کوتاه است . به عنوان یک خریدار تماشای یک ویدیوی تماشای یک ویدیو دو دقیقه ای و تفکر در بازه آن و در نهایت تصمیم گیری به خرید کالا و یا خدمات شما 5دقیقه زمان می برد از این رو تعداد خریداران بیشتری را در بازه زمانی کمتری کسب خواهید کرد.

 

مضرات استفاده از محتوای ویدیویی:

 جهت تهیه ویدیویی تاثیر گذار شرکت ها می بایست هزینه بسیاری را صرف نمایند ولی از آنجایی که پس از به اشتراک گذاری آن ویدیو هزینه پرداخت شده تا حدودی زیاد جلوه می کند، برخی از بازاریابان از انجام این نوع بازاریابی صرف نظر می کنند.

ویدیو تاریخ انقضاء دارد و پس از گذشت زمانی دیگر تاثیر گذاری سابق خود را ندارد، ولی محتواهای نوشتاری وبلاگ ها قابلیت به روز رسانی شدن و تغیر را دارند از این رو راحت تر می توان محتواهای قدیمی را تغیر داد و با اتفاقات روز ارتباط داد.

 قانع نمودن روسا امری دشوار در بازاریابی از طریق محتوای ویدیویی است. برخی از مدیران می پندارند که نیازی به این نوع از بازاریابی نیست.

 

داستان برند و ویدیو:

ویدیو بهترین رسانه جهت بیان داستان برند هاست که می توان از آن در کانال های اجتماعی و وب سایت ها استفاده نمود. اگر به دنبال به اشتراک گذاری داستان ارزش ها و اصالت برندتان می باشید می توانید با تهیه ویدیویی از داستان شکل گیری برندتان، آنها را بیان کرده و ردر اختیار همگان قرار دهید.

از ویدیو می توان جهت انجام اهداف بزرگ تجاری بهره مند شد. اکثر ویدیو ها از محتوای ویدیویی جهت تبلیغات و در بسترهایی همانند لینکدین و فیسبوک استفاده می گردد علاوه بر این ،این نوع از محتوا گذاری تاثیری بی همتا در افزایش seo  از دو طریق امکان پذیر است:

می توان ویدیو را در سایت youtube  یا آپارات قرار داد و در نهایت از طریق لینکی که در کپشن وارد نموده اید ترافیک بیشتری را کسب کنید، و یا آن ویدیو را مستقیما در وب سایت شررکت قرار دهید و از آن طریق تعداد بازدید وب سایتتان را افزایش دهید.

در نهایت می توان اظهار نمود که محتوای ویدیویی در بازاریابی  یکی از بهترین و موثرترین روش هاست و بازاریابان می توانند از این طریق تعداد فروش و همچنین بازدید وب سایت خود را افزایش دهند تا پیشرفت تجاری بیشتری داشته باشند.

تهیه و جمع آوری واحد دیتای هلدینگ بین المللی سمین
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top