محتوای خسته کننده خود را شگفت انگیز نمایید

محتوای خسته کننده خود را شگفت انگیز نمایید

محتوای خسته کننده خوانندگان، مشتریان و طرفداران شما را از بین برده و خط نمودار پیشرفت بازاریابی شما را یکنواخت نگه می دارد.

اینجا به 3 نوع از محتواهای خسته کننده اصلی اشاره می کنیم: این نکات را با آقای تبلیغات دنبال کنید.

چگونه انجام دهیدهای تکنیکی: این محتوا معمولاً با کلمه "چگونه" آغاز شده و حتماً کاربر از قبل با آن آشنا می باشد و اطلاعاتی در این خصوص یافته است. اینترنت پر از مطالب چگونه انجام دهید می باشد.

راهنمایی های جامع: این مطالب مفصل و بسیار طولانی هستند و اطلاعات زیادی در خصوص مطلب مورد نظر در اختیارتان قرار می دهند معمولاً در همه کتابخانه ها کتاب های راهنمای مرحله به مرحله یا پیشرفته ای وجود دارد که در دسترس بوده و از آنها استفاده می شود.

ارائه جزئیات: خوانندگان و کاربران معمولاً به دنبال اطلاعات مورد نیازشان هستند و به جزئیات توجه زیادی ندارند این محتواهای ذکر شده خصوصیاتی دارند که به آنها اشاره می کنیم:

این محتوا مخصوص مخاطبان مشخصی می باشد: همه افراد به راهنماهای جامع یا چگونه انجام دهیدهای تکنیکی علاقه مند نیستند در واقع در این محتواها هر چقدر مخاطبان متمرکزتر شوند مطالب مفیدتر خواهند بود.

  این محتواها به قدری تکنیکی هستند که یکنواخت می شوند : این محتواها به میزانی تکنیکی می باشند که نمی توان متوجه مطلب اصلی شد.

این محتواها بر موضوع مشخصی تمرکز می کنند: با تمرکز بر یک موضوع خاص اعتبار و اعتماد خود را از دست می دهید تنوع در مطالب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. با آقای تبلیغات همراه باشید.


ویژگی محتوای خوب

توصیه اهداف: کیفیت محتوا از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد خوانندگان باید متوجه شوند که شما خواستار انتقال چه موضوعی هستید و چگونه انجام دهید تکنیکی جهت حل مشکل مشخصی تولید شده است. از اینکه هدف مقاله را به خوبی توصیف کرده باشید اطمینان حاصل کنید.

ایجاد عنوان مشخص: ایجاد عنوان برای مقاله های چگونه انجام دهید آسان به نظر می رسد  اما اینطور نیست هر چقدر عنوان خاص تر باشد اثر بهتری خواهد داشت اکثر خوانندگان علاقه ای به مطالعه مقاله های نامشخص ندارند.

تعیین انتظارات: میزان بزرگی پروژه خود را تعیین کنید اگر پروژه بزرگی در دست دارید انتظارات خود را از آن مشخص کنید هر چقدر این انتظارات بیشتر برآورده شوند مخاطبان بیشتر مشتاق می شوند که خواندن محتوای شما را ادامه دهند.

استفاده از شماره بندی: لیست مراحلی که جهت سازماندهی به محتوا باید انجام شوند را شماره بندی کنید به این ترتیب در صورتیکه خواننده فاصله در خواندن محتوا ایجاد کند، به راحتی به ادامه محتوا باز خواهد گشت همچنین شماره بندی به انجام مطالب و روند منظم کمک می کند.

ارائه خلاصه ای از مطالب در ابتدا و انتهای متن: قبل از اینکه متن خود را آغاز کنید می توانید از یک خلاصه کوتاه کمک بگیرید تا روند مطالب را به نمایش بگذارید قطعاً خواننده با این خلاصه کوتاه از تمامی مطالب آگاهی نمی یابد بلکه بیشتر ترغیب می شود که مابقی محتوا را بخواند. با آقای تبلیغات همراه باشید.

تصویر یا نمودار: استفاده از تصویر یا نمودار به متن موضوع بستگی دارد به همین دلیل گاهی استفاده از تصاویز موجب سردرگمی خوانندگان می شود اما در صورت هماهنگی استفاده از تصویر متن و محتوا را جذاب تر می کند.

صریح باشید: از استعاره ها، اصطلاحات و زبان ثقیل استفاده نکنید زیرا موجب خسته کننده شدن محتوا شده و مخاطبان را سردرگم می کند.

نتیجه گیری: در واقع هیچ محتوای خسته کننده ای وجود ندارد بلکه همه چیز در تکنیک های استفاده شده در محتوا می باشد هر چقدر محتوای حرفه ای تری تولید کنید خوانندگان بیشتری را جذب خواهید کرد.

تهیه و ترجمه واحد دیتای سمین


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top