بازاریابی ویدیویی


همانطور که دنیای بازاریابی در حال پیشرفت می باشد بیزینس های مختلف نیز به دنبال راهی جهت جذب مخاطبان بیشتر و ارتقاء برند خود می باشند. هنگامیکه رقابت میان کسب و کارها اوج گرفت استراتژی جدیدی ایجاد گردید که به مشتاق سازی مخاطبان می پردازد و این راهکار ایجاد بازاریابی ویدیویی بود . ویدیو این توانایی را دارد که داستان برند را به تصویر بکشد بجای نگرانی در مورد اینکه آیا کاربران صفحات طولانی که راجع به خود و برندتان نوشته اید را مطالعه می کنند یا خیر، می توان به راحتی با استفاده از ویدئو به این کار سهولت بخشید. همچنین در بازاریابی ویدئویی میزان رغبت و اشتیاق مخاطبان نیز افزایش می یابد و برای مدت بیشتر در ذهن بیننده ماندگار می شود. بازاریابی ویدئویی  طوفانی در رسانه های اجتماعی به پا کرده است به طوریکه هر روزه بیش از 10 میلیارد ویدئو بازدید می شود. بنابر این اگر ایده ای دارید که میخواهید به حقیقت بپیوندد می بایست به ویدئو سازی بپردازید و خبر خوب این است که با به کارگیری خلاقیت و نکات زیر قادر خواهید بود ویدئوی منحصر به فرد خود را ایجاد نمایید.

نکاتی راجع به بازاریابی ویدیویی را با آقای تبلیغات دنبال کنید.


  • از فرمت های موجود که بازدید فراوانی دارند استفاده نمائید

ویدئو های وب سایت های معروف را تماشا کنید به این ترتیب ایده های جدیدی به ذهنتان می رسد که در تولید ویدئو کمک خواهند کرد. 15 ثانیه از ویدئوی خود را به حل مشکلات کاربران اختصاص دهید و بر راه حلی که توسط محصول تان ارائه خواهد شد تمرکز نمایید . راه های خلاقانه بی نهایتی وجود دارند که می توانید از آنها الهام بگیرید.

 

  • ویدئوی خود را کوتاه نگه دارید

یک دقیقه کافیست . تبلیغات به دلایل مشخصی کوتاه می باشند هدف شما انتقال مزایای محصولات تان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. در واقع شما یا ویژگی های ایده تان مهم نیست چیزی که حائز اهمیت می باشد ، توجه بینندگان است بنابراین سعی کنید موثر باشید و تا جایی که می توانید جزئیات اضافه را حذف نمائید .

 

  • ویدئو خود را در شرایط مختلف آزمایش کنید

فیلم سازی را در نورپردازی های متفاوت امتحان نمایید . همچنین در زوایای مختلف مانند نمای نزدیک یا با حفظ فاصله مناسب .

نمونه اولیه همیشه خوب به نظر می رسد اما برای تکامل آن می بایست ویرایش های بیشتری به روی آن اعمال گردد.

 

  • ویدئویی در خصوص قسمت " درباره ما" وب سایت خود ایجاد نماید.

این ایده بسیار جذاب خواهد بود زیرا مخاطبان را با شما آشنا خواهد کرد و اجازه می دهد بخشی از زندگی شما باشند همچنین با انتشار این ویدئو اعتماد شان نسبت به شما چندین برابر خواهد شد.

 

  • هدف ویدئوی خود را مشخص نمایید

اهداف بی شماری وجود دارند که موجب افزایش ایجاد ویدئو در یک کسب و کار می گردد. برای مثال اگر هدف شما افزایش فروش می باشد، باید از خود بپرسید چه استایلی از ویدئو مورد توجه مخاطبان تان قرار خواهد گرفت ؟ و اگر هدف شما افزایش آگاهی مخاطبان می باشد می بایست به ارتقاء ویدئو خود بپردازید به این معنی که محتوای ویدئو شما به طوری باشد که اشتراک گذاری زیادی داشته باشد تا موجب آگاهی مخاطبان مورد نظر شما گردد.


  • دلایلی که باید از بازاریابی ویدئویی استفاده کنید


70 % از مخاطبان اظهار داشته اند که ویدئو های یک برند را به اشتراک می گذارند بنابراین ویدئو یکی از دلایل ارتقاء برند می باشد زیرا تماشای ویدئو موجب اطمینان خاطر پیدا کردن آنها برای خرید می شود بنابر این ویدئو ها پتانسیل بالایی جهت خرید ایجاد می کنند.

 

92 % از کاربرانی که ویدئو را در تلفن همراه خود تماشا می کنند آن ها ره اشتراک می گذارند به این ترتیب می بایست اطمینان حاصل نمائید که اندازه ویدئو شما به گونه ای باشد که در صفحه نمایش تلفن همراه نیز به خوبی نمایش داده شود.

 

96 %  از سازمان های B2B در کمپین های بازاریابی خود از ویدئو استفاده می کنند که 73 %  آنها نتایج مثبتی دربرخواهند داشت.

به این ترتیب علاوه بر اینکه افراد روزانه صدها ساعت را به تماشای ویدئو می پردازند ، بازاریابی ویدئو موجب رشد برند نیز می گردد و این فرصت را در اختیار برند می گذارد که خود را به مخاطبان مورد نظر نشان دهد بنابر این روی این قسمت سرمایه گذاری نمایید. 


تهیه و ترجمه واحد دیتای هلدینگ سمین

منبع: https://blog.bufferapp.com/

https://www.impactbnd.com/Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top