چگونه با استفاده از سیستم تلفنی فروش را افزایش دهیم


 راه های بسیار زیادی جهت ارتباط با مشتریان وجود دارد اما آیا می دانستید که می توان  با استفاده از سیستم تلفن سرویس دهی مشتری را ارتقا دهیم و علاوه بر آن به  افزایش فروش بپردازید!

از طریق تکنولوژی هایی مانند رسانه های اجتماعی و تکنولوژی های هوشمند ارتباطات کاری به سرعت رشد کرده اند که با سرگرم شدن به این راه های ارتباطی استفاده از تلفن ها نادیده گرفته شده است.

 در صورتی که کسب و کار های کوچکتر به راحتی می توانند از پتانسیل بالای سیستم تلفنی استفاده نمایند. به همان میزان که از اینترنت و فضاهای مجازی استفاده می شود.

با آقای تبلیغات همراه باشید!

افراد به ارتباطات حقیقی تلفنی نیز نیازمند هستند سیستم تلفنی یکی از اولین راه های ارتباطی میان مردم بوده است که هنوز هم حائز اهمیت می باشد زیرا مشتریان اول باید وب سایت را بررسی کرده و سپس تماس تلفنی را بر قرار نمایند.


          افزایش فروش توسط سیستم تلفنی

تلفن یکی از ابزار هایی است که شما می توانید با استفاده از جزئیات و آخرین اطلاعات موجود به جستجو با مشتریان بپردازید زیرا هنگام صحبت کردن تمامی اطلاعات و پیشینه خود را در اختیار داشته و بر اساس آنها گفتگوی خود را آغاز می کنید.

 یکی دیگر از خصوصیاتی که موجب افزایش فروش می گرددتماسهای تلفنی ضبط شده است .شما می توانید با استفاده از تحلیل بهترین فروش و محصولات خود گفتگوی خود را به سمت دیگری سوق دهید.

 یکی دیگر از ویژگی های خوب  سیستم تلفنی این است که در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل می توان آن را برطرف کرد.

 

          ارتقا سرویس مشتریان از طریق سیستم تلفنی

می توان با استفاده ازسیستم تلفنی و صدای ضبط شده که اطلاعات و پیشنهادات ویژه را در اختیار مشتریان قرار داد و قدمی در راه ارتقا سیستم خود برداشت.همچنین با بررسی و کنترل خدمات تلفنی می توان عملکرد بهتری داشت زیرا این کار به شما کمک می کند که جزئیات و گزارش تماس های روزانه را بررسی کنید.

 اگر با استفاده از شماره های مختلف به معرفی و تبلیغ خود بپردازید سرویس مشتری خود را افزایش خواهید داد.

 بازاریابی رتلفنی می تواند نسبت به انواع دیگر بازاریابی مزیت های دیگری داشته باشد، بر خلاف بازاریابی اس ام اس که تنها یک پیامک به افراد ارسال می گردد در این نوع بازاریابی می توان به صورت مستقیم و شفاف گفتگو کرده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار افراد و مشتریان آینده قرار داد

حتی می توان با پرسش سوالات به خصوصی کنجکاوی و علاقه آنها را بر انگیخت نیازهایشان را کشف کردو به آنها پاسخ داد.

 تنها چیزی که حائز اهمیت است اعتبار شماست که نباید طی این تماس های تلفنی خدشه دار گردد.

 

          چگونه افراد راقانع کنیم که با تلفن خرید کنند؟

اعتماد به نفس مهمترین قسمت می باشد هنگامی که به شماره گیری پرداختید لبخند بزنید و آماده یک گفتگوی خوب و مسلط باشید.

یکی از بهترین راهکارها پرسش سوالات مشخصی می باشد که شنونده ها را قادر به صحبت و پاسخ گویی می کند.

برای مثال بپرسید آیا از این محصول استفاده می کنید یا خیر؟

بجای آن بپرسید  چرا و از چه کسی این محصول را تهیه می کنید؟

 و از آنها در خصوص مشکلاتی که دارند و یا ممکن است روبه رو گردند سوال کرده و سعی کنید به آنها پاسخ دهید.

تنها در مورد قیمت ها صحبت نکنید، به جای آن سعی کنید در مورد تفاوت های خود و برتری هایی که نسبت به رقبایتان دارید صحبت کنید.

 

         تماس های مشتریان

بازاریابی تلفنی تنها این نیست که شما تماس حاصل کنید بلکه بسیاری از کسب و کارها این فرصت را فراهم می کنند که در صورت تماس افراد به شرکتشان آنها را به مشتری تبدیل نمایند.

البته راز کسب چنین موفقیتی داشتن کارمندانی حرفه ای و مسلط می باشد که به خوبی محصولات و خدمات خود را معرفی وارائه نمایند.

 

به این منظور به طور پیوسته باید کلاس های آموزشی برای  کارمندان خود بر قرار نمایید تا اطلاعات و دانش بهتر و به روز تری کسب کنند تا سرویس تلفنی را به خوبی کنترل نمایند.

 

 تهیه و ترجمه واحد دیتای گروه بین المللی سمین

منبع:http://marketingdonut.co.uk/Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top