قبل از آنکه فناوری موجب منسوخ شدن حرفه تان گردد، آن را از نو آغاز کنید.

قبل از آنکه فناوری موجب منسوخ شدن حرفه تان گردد، آن را از نو آغاز کنید.قبل از آنکه فناوری موجب منسوخ شدن حرفه تان گردد، آن را از نو آغاز کنید.
براساس مطالعات انجام شده، امروزه حدود 20 عدد ربات در هر کارخانه ای (به طور معمول در بازه زمانی یک ماهه) جایگزین کارکنان می گردد و این امر نشانگر آن است که فناوری موجب کنار گذاشته شدن نیروهای کاری می شود. طبق نظرسنجی های انجام شده از برخی کارآفرینان، مطالب ذیل می بایست که در نظر گرفته شوند و تجار با دید متفاوت تری از این پس به حرفه شان نگاه کنند. با آقای تبلیغات همراه باشید

به عبارت دیگر، تاثیر فناوری کاملاً محسوس می باشد و تجارت الکترونیکی باعث کاهش تعداد مشاغل در خرده فروشی گشته است. همچنین، کیوسک های خود- پرداخت موجب از بین رفتن موقعیت های شغلی در فروشگاه های مواد غذایی شده است و کامپیوتر به انجام کارهای خدماتی می پردازند. به علاوه، نرم افزارهای جای تحلیلگران و حسابدران را گرفته اند و روند یادگیری آنلاین باعث تغییر سیستم های آموزشی شده است.با آقای تبلیغات همراه باشید

 از این رو، می توان اظهار داشت که نیمی از مشاغل با توجه به ظهور فناوری های جدید منسوخ شده اند و این امر موجب گشته است که جوانان بیشتری در انتظار استخدام شدن باشند و مدت زمان بیشتری برای استخدام شدن صرف کنند. علاوه بر این، فناوری های نوین تاثیرات سویی بر جابه جایی های شغلی و متعاقباً بر طبقه متوسط جامعه داشته است.

اکثر متخصصان معتقدند که سریع تر گشتن حذف مشاغل به علت ظهور صنایع جدید است و از آنجایی که پیش بینی وضعیت شغلی آینده ممکن نمی باشد، کارآفرینان می بایست که انرژی و زمان خود را صرف انجام کارهایی از قبیل ایجاد حرفه های گوناگون، انجام قراردادهای کاری متفاوت تر، پروژه هایی که فرصت های شغلی بیشتری را برای جوانان فراهم می سازند، بپردازند. از این رو، پیشنهاد می شود که تجار به تغییر حرفه خود پرداخته و به ایجاد کسب و کار با تکنولوژی بپردازند.

عوامل ذیل تاثیر شگرفی بر روند پیشرفت ایجاد کسب و کار با تکنولوژی می گذارد.

1- ملحق گشتن به جوامع مختلف و آشنایی با بنیان گذاران دیگر

ایجاد ارتباط با افرادی که ذهن بازی دارند و جاه طلب می باشند کاملاً بر نحوه برقراری ارتباط با دیگر بنیان گذاران تاثیر گذاشته، چرا که ملحق گشتن به آنها موجب یادگیری فنون تجاری بیشتر و کسب ایده های نوین در عرصه های تکنولوژی می گردد.با آقای تبلیغات همراه باشید

 

 

2- توجه به یادگیری

ایجاد کسب وکار در عرصه های فناوری نیازمند یادیگری مستمر می باشد، زیرا که دائماً در حال تغییر است و افرادی که در این حرفه مشغولند می بایست که اطلاعات خود را بروز کنند. به علاوه، توجه به نوآوری و ایده های مدرن می تواند تاثیر بسزایی بر کسب موفقیت های افرادی که سعی در ایجاد کسب و کار با فناوری دارند بگذارد.

تغییرات ایجاد شده در فناوری موجب تغییر نحوه تهیه وتحوی کالاها نیز گشته است. از این رو، کارآفرینان هر چه زودتر می بایست که نسبت به تغییرحرفه شان اقدام کنند، چرا که فناوری باعث تغییر وضعیت های شغلی گشته و یک تاجر موفق فردی است که بر راستای تغییرات فناوری عمل کرده و به انجام کسب و کار می پردازد.

 

ده استراتژی فناوری برتر در سال 2016

1.      شبکه سازی دستگاه ها و سیستم ها موجب سرعت پیدا کردن امور تجاری می گردند.

2.      مواد چاپی سه بعدی تبدیل به لازمه های تکنولوژی و امور گشته اند.

3.      ثبت تجربه کاربران و بهره گیری از آنها در تصحیح فناوری های دخیل در امور تجاری، استراتژی بسیار کارآمدی می باشد.

4.      مستقل سازی عاملان و اشیای مرتبط با فناوری، یکی از مهم ترین روشهای موثر بر امور تجاری اند.

5.      ماشین های پیشرفته تجاری جزو اصلی ترین تغییرات انجام گشته در فناوری و فعالیت های تجاری می باشند.

6.      برخورداری و جمع آوری تمام اطلاعات امور مربوط به تجارت، امری ضروری است.

7.      ساخت بسترهای جدید در رسانه های اجتماعی،

8.      شبکه های اپلیکیشنی و ساخت شبکه های خدماتی،

9.      ساخت سیستم های پیشرفته و

10. ساخت سیستم های امنیتی تطبیقی، تاثیر بسزایی بر روند پیشرفت امور تجاری می گذارند.

تهیه و جمع آوری واحد دیتای سمین
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top