طراحی دکوراسیون محل کار و کسب موفقیت بیشتر

دفتر کار ، خانه ی دوم افراد شاغل و محلی برای کسب فرصت های تجاری جدید و تحقق رویاهاست. علاوه بر این، طریقه ی دکوراسیون جدید و طراحی دفتر کار نشانگر چهره ی عمومی شرکت است. از این رو، اکثر دفاتر کاری موفق سعی در ایجاد تعادل در استفاده آسان از وسایل ودر نهایت حرفه ای به نظر رسیدن محل کار می گردد.

افراد می توانند با در نظر گرفتن بودجه ی لازم متدی نوین را در طراحی محل کارشان ایجاد کنند و موجب افزایش فعالیت های مثبت شغلی خود شوند.

8 نکته ی ذیل روش های صحیح طراحی محل کار و همچنین کسب موفقیت در تجارت را به شما توصیه می کند.

این نکات را با آقای تبلیغات دنبال کنید

 

1.      توجه به برداشت اول  مراجعه کنند گان

 

از آنجایی که کارکنان محل کار خود را به صورت مستمر می بینند متوجه نکات ضعف آن نمی گردند ، از این رو باید خود را به جای مراجعه کنند گان بگذارید و این مهم را در نظر بگیرید که چه برداشت اولیه ای از شرکت شما دارند. این برداشت می تواند شرکتی منظم و مدرن باشد و یا محیطی نامنظم و سنتی که کارایی اندکی دارد. علاوه بر این ،محیط خارج از شرکت نیز اهمیت بسیاری دارد چرا که باید آنقدر تمیز باشد که توجه عموم را به خود جلب کرده و آنها را تشویق به مراجعه کند. تنها با سرمایه گذاری اندک می توانید کسب سود بیشتری داشته باشید.

 

 

2.      رنگ آمیزی مناسب

 

محل کار همانند آیینه ایست که تیپ شخصیتی شما را نشان می دهد. از این رو به رنگ آمیزی صحیح آن توجه لازم را داشته باشید . رنگ های خنثی مناسب محیط های بانکی و ارائه خدمات حقوقی است. جهت رنگ آمیزی گالری ها و استودیو های عکاسی از رنگ های گرم استفاده می شود . لازم به ذکر است که رنگ آمیزی دفتر کار باید هم سوی مشخصه های شغلی باشد وهمچنین هم راستای رنگ آمیزی لوگوی برند باشد.

 

 

3.      استفاده از اسباب و اثاثیه مقرون به صرفه

 

با خرید اسباب اثاثیه های مدرن مقرون به صرفه می توانید محل کار خود را به شکل مناسبی طراحی کرده و مراجعه کنند گان بیشتری را جذب کنید . توصیه ی  مهم این است که پیش از اقدام به خرید وسایل، ابتدا سایت های مختلف فروش این گونه از وسایل را بررسی کرده و طرح و برنامه ی کلی آن را تنظیم کنید تا قادر به تهیه ی اثاثیه با کارایی بسیار بالا شوید.

 

 

4.      مرتب سازی کاغذها و فایل های اضافی

 

در اکثر دفاتر اعداد بسیاری از فایل ها و پوشه های اضافی بر روی میزهای کار چیده شده اند که نه تنها منظره ی خوبی را بوجود نمی آورند بلکه موجب بی نظمی و پیچیده شدن انجام امور اداری می شوند. تمام فایل های اضافی را در محل دیگری نگاه داری کنید و دیگر کاغذهایی که الزامی نمی باشند را دور بریزید.

 

 

5.      جایگذاری مناسب اشیا

 

محل کار و باز بودن فضای لازم در دفتر کار امر بسیار کلیدی در شرکت های کوچک می باشد، از این رو طراحی فضای کار باید به گونه ای باشد که تمام اشیا و اسباب و اثاثیه کمترین فضای ممکن را اشغال کرده باشند . به عبارت دیگر وسایلی همانند دستگاه کپی  ، پرینتر و ماشین فکس را در جایی قرار دهید که مشکلی را ایجاد نکند. با آقای تبلیغات همراه باشید .

 

 

6.      قرار گرفتن در بهترین مکان ممکن

حتی اگر به فنگ شویی نیز علاقه ای نداشته باشید،  باید به نکات مهم زیبایی محل کار خود اهمیت دهید و همچنین در محیطی که کارایی بالایی دارید به انجام امور حرفه ی خود بپردازید . مناسب بودن نور و دمای هوای اتاق نیز تأثیر ویژه ای به کارآیی کارمندان می گذارند.

 

 

7.      استفاده از هنر

 

یکی دیگر از مهم ترین روش ها در بهینه سازی دکوراسیون محل کار استفاده از کالاهای هنری در دفتر است .می توان اظهار کرد که افرد ارتباط خوبی با کالاهای هنری برقرار می کنند، از این رو استفاده از این نوع کالا در دفتر کار موجب جذب بازدید کنندگان می شود.

 

 

8.      جلوگیری از حساسیت بیش از حد در مسائل  طراحی ارگونومیک دفتر کار

 

سندرم مچ دست، درد پشت و فشار چشم بزرگترین مشکلاتی است که کارکنان را به زحمت می اندازند. از این رو ، در طراحی دفتر کار موارد سلامتی و فیزیکی صحیح را رعایت کنند چرا که کارمندان سلامت موجب افزایش بازدهی امور می گردند.

 

 

تهیه و ترجمه واحد دیتای هلدینگ سمین

 

منبع: https://www.allbusiness.com


 

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top