جهت کسب موفقیت با 4 دسته از افراد معاشرت کنید.

جهت کسب موفقیت با 4 دسته از افراد معاشرت کنید.


موفقیت در خلاء به دست نمی آید. در واقع عوامل مختلفی در موفقیت کارآفرینان دخیل هستند. سخت کوشی و پیمودن مسیر درست همیشه جهت موفقیت کارآفرینان ضروری می باشند اما پیشرفت های شخصی نیز در موفقیت افراد نقش مهمی دارند.

با آقای تبلیغات همراه باشید.

افرادی که با آنها معاشرت می کنیم تاثیر بسزایی در طرز فکر، عملکرد و احساس روزانه ما دارند. موفقیت در کارآفرینی نیز همانند دیگر موفقیت های زندگی است. یک فوتبالیست جوان در صورتی موفق خواهد شدکه اطراف خود را با افرادی پر کند که او را به سمت بهتر شدن سوق دهند نه افرادی که وی از تمرکز بر روند پیشرفتش باز دارند.

همه ما مسئول زندگی خودمان هستیم. معاشرت با افراد مناسب، به شما در رسیدن به موفقیت کمک می کند همانطور که دوستی با برخی از افراد موجب پیشرفت در زندگی می شود.

در ادامه به برخی از ویژگی هایی که باید در اطرافیانتان وجود داشته باشد اشاره می کنیم:

 

-       افراد سخت کوش

حتما افرادی را می شناسید که با سخت کوشی کار می کنند حتی ممکن است خودتان یکی از آنها باشید. این افراد به ما در سخت کوشی و در انجام کارها روزانه کمک می کنند مقایسه موفقیت شخصی خود با موفقیت دیگران، درست مانند مقایسه سیب با پرتقال می باشد پس فقط افراد سخت کوش می توانند نسبت به یکدیگر سنجیده شوند.

 

-       افرادی با نگرش مثبت

افراد مختلف در صورت احساس شادی، کارها و وظایف خود را بهتر انجام می دهند. نگرش منفی موجب از بین رفتن اخلاق کاری و فرصت های موفقیت آمیز شده همچنین از ابداع و نوآوری جلوگیری می کند معاشرت با افراد منفی نگر موجب تخریب خلاقیت شما شده حتی گاهی اسباب فروپاشی کسب و کارتان را نیز فراهم می کند. این در حالی است که معاشرت با افراد مثبت اثرات متقابل دارد و شما را به سمت موفقیت های بزرگ سوق می دهد. ایجاد شادی و احساس خوب در محیط کار همراه با حفظ روحیه بالا، همه کارمندان را به سوی موفقیت هدایت می کند.

 

-       افرادی که دائماً سوال می پرسند

طبق سخنان آلبرت انیشتین متوقف ساختن پرس و جو کار مهم و خوبی نیست درست مانند کارآفرینان همه ما می بایست به طور مداوم سوالاتی در مورد خودمان و کسب و کارمان بپرسیم. علی رغم این مسئله که هیچکس به پرسیدن سوالات مهم توجه نمی کند افرادی که سوال می پرسند هر مسئله و ایده ای را از زوایای مختلف بررسی می کنند و این سوالات می توانند در نهایت موجب پیشرفت بزرگی در شما و کسب و کارتان شود. همه چیز نگرش است.

 

-       افراد رویاپرداز

افراد غیر کارآفرین گمان می کنند کارآفرینان افراد رویاپردازی هستند علی رغم اطلاع از این موضوع تعیین اهداف و سخت کوشی جهت رسیدن به آنها دستیابی به بسیاری از اهداف دست نیافتنی را نیز امکان پذیر می نماید.

برای پیشرفت در این زمینه می بایست با افرادی معاشرت کنید که در ذهنشان اهداف مشابهی با شما دارند. نیازی نیست این افراد رویاپرداز حتماً در شرکت و کسب و کار شما باشند. نکته مهم این است که در کنار افرادی قرار بگیرید که اهداف و برنامه ریزی های بزرگی برای خود دارند. مشاهده پیشرفت دیگران موجب ایجاد اشتیاق در شما جهت رسیدن به اهدافتان می شود.

شخصیت شما مشابه و معرف افرادی است که با آنها معاشرت می کنید مطمئن شوید با افرادی در ارتباط هستید که موجب ایجاد انگیزه، اشتیاق و پیشرفت شما می شوند همانطور که شما وکسب و کارتان رشد می کند اطرافیان، دوستان و همکارانتان نیز تغییر می کنند.

تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که سخت کوش و مثبت اندیش بوده و سقف بلندی برای آرزوهای خود قرار دهید تا به تمام رویاهای خود دست یابید.


جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای هلدینگ بین المللی سمینجهت کسب موفقیت با 4 دسته از افراد معاشرت کنید.


Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top