وظایف کلیدی کارآفرینان در برون سپاری


وظایف کلیدی کارآفرینان در برون سپاری

برون سپاری امری حیاطی برای کارآفرینان است، چرا که انجام فرآیندها و امور داخلی تجاری به یک تامین کننده خارجی تحت قرارداد واگذار می شود و می توان اظهار داشت که افزایش روز افزون بکارگیری این تاکتیک کاملاً محسوس است. برخی از کارآفرینان همواره از مزایای بکارگیری تکنیک برون سپاری برخوردارند، ولی تعدادی از آنها نمی دانند که چطور باید آن را آغاز کرد.با آقای تبلیغات همراه باشید.

در ابتدا، آنها باید این مهم را بررسی نمایند که چه حوزه ای از فعالیتهایشان جهت برون سپاری به آژانس های خارجی مناسب می باشد. بدون شک، انجام برخی از حوزه های تجاری برای شرکت ضروری نمی باشند و می توان آنها را به دیگر آژانس های محول کرد.

توصیه های ذیل می توانند کارآفرینانی که بر چگونگی تصمیم گیری ها در خصوص برون سپاری فعالیت ها واقف نیستند را یاری کنند.

برخی از حوزه ها همانند رسانه های اجتماعی، روابط عمومی، پشتیبانی وب سایت می توانند جزو حوزه های تجاری باشند که بتوان آنها را به آژانس دیگری برون سپاری نمود.

رسانه های اجتماعی

اهمیت و تکیه بسیار بر رسانه های اجتماعی برای برخی از کارآفرینان غیر ضروری به شمار می آید ولی این امر که بتوان تجارتی را بدون حضور در رسانه های اجتماعی توسعه داد، امری کاملاً غیر منطقی است.

علاوه بر این، می توان اظهار داشت که رسانه های اجتماعی می توانند موجب تلف گشتن زمان گردند زیرا هر کارآفرینی ممکن است که بیش از حد در زمینه رسانه های اجتماعی فعالیت داشته باشد و وقت گران مایه خود را تلف کند. از این رو، در این مسئله که رسانه های اجتماعی موجب حواس پرتی می شوند، هیچ شکی نیست؛ پس می توان از آژانس دیگری برای انجام امور مربوطه یاری طلب نمود.

روش های ذیل می توانند بر حسب تمایلات کارآفرینان انتخاب شوند.

1- روش Hands-off

از دستیار خود بخواهید که جدول زمان بندی را در خصوص برنامه ارسال پست در رسانه های اجتماعی تهیه نماید. با عضویت در سایت HootSuite می توانید که برنامه صحیحی را در این خصوص تنظیم کنید.

در این روش، کارکنان آژانس دیگری که موظف به کنترل رسانه های اجتماعی شرکت هستند، برنامه مرتبی را برای ارسال پست ها تنظیم می کنند.


2- روش Hands-on

از دستیار خود بخواهید که زمانی را به مدیریت رسانه اجتماعی اختصاص دهند. این روش شباهت زیادی با روش فوق دارد، با این اختلاف که دستیار شما خود موظف است با آژانسی که وظیفه مدیریت رسانه های اجتماعی شما را دارد همکاری داشته باشد.


3- روش Hybrid (دوگانه)

از دستیار خود بخواهید که هم جدول زمان بندی تهیه کند و هم با مسئولان رسانه های اجتماعی شرکت همکاری داشته باشد. با بکارگیری این روشها، دیگر نیازی به اختصاص دادن زمان های طولانی مدت به مدیریت رسانه های اجتماعی نیست و تنها با نگاهی اجمالی و کنترلی سطحی می توان به فعالیت های تجاری توسعه بخشید.

بعلاوه، زمانی که کارآفرینان این وظیفه را به تنهایی انجام می دهند، تنها می توانند ماکسیمم دو بستر رسانه اجتماعی را مدیریت کنند ولی زمانی که آن را برون سپاری می کنند، می توانند در رسانه های اجتماعی مختلف فعالیت داشته باشند.


روابط عمومی

تمام کارفرینان خواستار آنند که برندشان در تلویزیون و انتشارات مختلف محبوب باشد. می توان اظهار نمود که روابط عمومی شرکت می بایست قدرتمند باشد و انجام آن می تواند توسط برون سپاری فعالیت ها صورت گیرد. شما می توانید با کمک گرفتن از متخصصین به انجام امور روابط عمومی شرکت خود بپردازید.

خدمات تخصصی بسیاری وجود دارند که محبوبترین آنها، HARO می باشد. در ابتدا می توانید از این نوع خدمات بهره مند شوید و سپس از متخصصین حرفه ای کمک بخواهید.


پشتیبانی وب سایت

هر چه برند شرکتی محبوبتر و معروف تر می گردد، اهمیت پشتیبانی وب سایت افزایش پیدا می کند. براساس اظهارات برخی از کارآفرینان موفق، ممکن است که برداشت اولیه از سایت موجب آخرین بازدید  گردد. به اعبارت دیگر، اگر مخاطبی به وب سایت شرکتی مراجعه کند و از آن ناراضی باشد، دیگر به آن مراجعه نمی کند و همان اولین بازدید تبدیل به آخرین بازدید می گردد .از این رو، شما می توانید با استفاده از سایت Word Press کنترل پشتیبانی سایت را آسانتر نمایید و همچنین می توانید وظیفه پیگیری آن را به دیگر آژانس ها که در حرفه خود بهترین می باشند محول کنید تا بتوانید راحت تر برند خود را توسعه دهید.

در نهایت، می توان اظهار داشت که با توجه به رقابت های دشوار موجود در عرصه های تجاری، کارآفرینان می بایست که روش های دیرینه کنترل امور تجاری را کنار گذاشته و از برون سپاری برخی امور غیر ضروری بهره مند شوند. چرا که با استفاده از این روش می توانند توجه و زمان خود را معطوف به انجام امور حساس تجاری کنند و همچنین با کمک دیگر متخصصان برند خود را توسعه بخشند و دستاوردهای بیشتری را کسب کنند.

تهیه وترجمه واحد دیتای سمین
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top