شش مهارت بکار گرفته شده توسط میلیونرهای خودجوش


شش مهارت بکار گرفته شده توسط میلیونرهای خودجوش که منجر به پیشرفت کسب و کار می گردند.

با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • قابلیت تشخیص فرصت های عالی

کارلوس اسلیم هلیو تاجر و میلیونر بشر دوست مکزیکی اظهار داشته :

"در دوره بحران زمانی که اغلب کارآفرینان قصد ترک تجارت را دارند، در عوض ما به دنبال حل مسئله می گردیم و علاقه مند به ادامه تجارت هستیم."

کارآفرینان موفق می بایست به درهای باز و فرصت های موجود توجه داشته ، ریسک را در نظر گرفته و احتمال کامیابی آنها را بررسی نمایند. بهره مندی از فرصت های موجود که هیچ یک و یا تمام کارآفرینان دیگر  به آن توجه دارند می تواند منجر به پیشرفت تجارت گردد، چرا که اگر هیچ کس به آن توجهی نداشته باشد، شما می توانید فرصت را غنیمت شمرده و از آن بهره مند شوید و اگر تمام افراد به تصاحب آن علاقه مندند، می توانید با رسیدن به هدفتان، برتری خود را نسبت به دیگر کارآفرینان ثابت نمائید.


  • عمل به گفته ها

اهمیت عمل به گفته ها بسیار والاتراز بیان کلمات است. اندرو کارینژ اظهار داشته :

 "هرچه سنم بالاترمی رود به آنچه که افراد می گویند توجه نکرده، بلکه به آنچه که عمل می کنند توجه می کنم"

با آقای تبلیغات همراه باشید.

درک برنامه های تجاری منحصر بفرد و یا ارائه موضوعات مربوط به سرمایه گذاری در صورت عدم توانایی در اجرای آنها بی فایده می باشد. لازم به ذکر است که موضوع مذکور در مورد استخدام کارمندان جدید نیز صدق می کند ، زیرا که ارائه رزومه ای بی نقص لزوماً به معنای مناسب بودن فرد مربوطه نمی باشد و تنها اعمال و فعالیت های کارمندان نشانگر قابلیت های آنان است.


  • نگاه داشتن تصویر ذهنی موفقیت

تصویر ذهنی از بزرگترین نقطه قوت انسان هاست، زیرا که باعث پا بر جا ماندن قدرت و استمرار افکار در قرن های گذشته می باشد. لی کاشینگ، ثروتمندترین و قدرتمندترین تاجر آسیا معتقد است که تصویر ذهنی مناسب می تواند به عنوان انگیزه ای در کسب موفقیت عمل کند. برای مثال، برخی از تجار تصاویر ذهنی را در مورد موفقیت های آتی شان دارند .برای مثال برخی در ذهن تصاویری از به فروش رسیدن محصولاتشان ، پرداخت تمام هزینه های اولیه و جلب مشتریان خاص خود را دارند. از این رو می توان اظهار داشت که کارآفرینان برای رسیدن به اهدافشان می بایست تصویر واضحی از موفقیت های آتی را در ذهن نگاه داشته باشند.

  

  • یادگیری مستمر

کارآفرینانی که به اهمیت یادگیری مستمر توجهی ندارند، شانس رشد و کسب موفقیت در تجارت را از دست خواهند داد. لازم به ذکر است حتی زمانی که موفقیت دلخواه خود را کسب نمودید، این موضوع را به خاطر داشته باشید که کارآفرینان دیگر (حتی کسانی که از شما موفق تر نمی باشند) ممکن است اطلاعاتی را در اختیار داشته باشند که شما از آنها مطلع نیستید. از این رو، مطالعه مستمر و شنیدن تجارت دیگران امری ضروری است. بعلاوه، اگر خواستار استقلال و پیشرفت هستید، در مرور فعالیت های گذشته و حوزه های کارآفرینی که نیازمند رشد هستند بکوشید.با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • به اتمام رساندن کارها

ممکن است برخی از افراد حتی بدون آنکه متوجه باشند در به اتمام رساندن کارهایشان تاخیر داشته باشند. با وجود اینکه کار آفرینان می توانند از خدمات تبلیغاتی بهره مند گردند، برخی زمان زیادی را صرف بازاریابی می کنند و این امر موجب به تعویق افتادن ایجاد نام تجاری شان می گردد. برای مثال، برخی از تجار خود به اجرای اقدامات مربوط به وب سایت و طراحی می پردازند هرچندکه می توانند از متخصصان دیگر کمک گرفته و کارها را با سرعت بیشتری به اتمام برسانند.

به طور کل، کارآفرینان نباید هرگونه فعالیتی را انجام دهند، بلکه می بایست با درخواست کمک به سهولت ایجاد نام تجاری شان افزوده و موفقیت های بیشتری را کسب نمایند.


  • استخدام افراد نمونه

با استخدام افرادی که نمونه نیستند، تجار نمی توانند به عظمت و قدرت شرکت خود بیافزایند. از این رو، در استخدام افراد حرفه ای بکوشید و افرادی را انتخاب نمایید که کاملاً مناسب حرفه مورد نظرتان هستند.

کارآفرینان موفق از کارمندانشان انتظار زیادی داشته، برایشان اهمیت زیادی قائلند و آنها را جزئی از خانواده بزرگشان می پندارند. بعلاوه، اختصاص دادن تشویقی به کارمندان برتر قطعا بهترین روش قدردانی از صداقت و پشتکار کارمندان می باشد ، زیرا که منجر به ارتقا وضعیت تجاری شرکت می گردد.

 

تهیه و ترجمه : واحد دیتای سمین

Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top