تکنیک های فروش

فروشندگان حرفه ای می دانند  که چگونه از تکنیک های روانشناسی جهت افزایش فروش استفاده نمایند.در فروش های اینترنتی مهمترین قسمت ترغیب افراد به بازدید از سایت می باشد. جهت یک فروش اینترنتی موفقیت آمیز، می بایست تعادل میان SEO و PPC برقرار باشد.

در ادامه تکنیک های ساده ای وجود دارند که با استفاده از ان ها می توانید مشتریان بیشتری را به خرید ترغیب کرده و میزان فروش خود را افزایش دهید.


 با آقای تبلیغات همراه باشید! 


محصولات جدید و برتر

رایج ترین و واصح ترین تکنیک ارائه فهرستی از محصولات پرفروش بر صفحه اصلی و همچنین تهیه فهرستی از جدید ترین محصولات در قسمت دیگری از وب سایتتان می باشد.این کار کمک می کند حتی اگر افراد تمایلی به خرید نداشته باشند، با دیدن سایت شما ترغیب به خرید محصولاتتان گردند.زیرا فروش بسیار خوبی داشته اند.علاوه بر این، محصولات جدید به مشتریان شما کمک می کند محصولات جدید را نیز خریداری کرده و امتحان کنند.

 

پیشنهاد های ویزه

برخی از خرید های روزانه و متداول وجود دارند که قیمت های آن ها کاملا مشخص می باشد اما برای خرید هایی که کمتر اتفاق می افتد روش های جذب مشتری بهتری وجود دارد. یکی از قانون های اصلی این است که هیچ گاه برای فروش به راحتی قیمت خود را کاهش ندهید بلکه می بایست با پیشنهاد های ویژه خریدار را جذب کنید.

به این ترتیب آن ها به خرید پیشنهاد ارزشمندتر می پردازند.برای مثال جوهر پرینتر را در نظر بگیرید که اگر برای بسته آن پیشنهاد ویژه ای ارائه دهید، خریدار ترغیب می شود که به جای یک عدد، بسته ی کامل آن را تهیه نماید.

بنابراین طی این ترفند شما با ارائه پیشنهاد ویژه با تخفیف به خریداری میزان بیشتر محصول، فروش خود را افزایش خواهید داد.


پیشنهاد محصولات مورد  استقبال

بررسی و تحلیل تاریخچه خرید افراد به شما کمک می کند که از سلایق    وی آگاه شوید.بنابراین یکی دیگر از تکنیک ها ارائه پیشنهاد هایی می باشد که احتمال می دهید برای شخص مورد نظر جذاب باشد زیرا معملا افراد سلایق و علایق مشخصی دارند که با دریافتن آن ها به راحتی می توان محصولات جالب توجه شان را ارائه داد.به خصوص در فروش محصولاتی مانند بازی، کتاب،موسیقی و ...

 

پیشنهاد های فوق العاده

تکنیک موپر دیگر استفاده از فهرست موارد مرتبط و مؤثر بر خرید می باشد.به این ترتیب خریدار می تواند علاوه بر خرید اصلی خود لوازم جانبی و موارد مربوط به آن را نیز مشاهده کرده و در صورت تمایل آن ها را نیز سفارش دهد.

این کار به خریدار کمک می کند در زمان خود صرفه جویی کرده و به جای اتلاف زمان جهت یافتن موارد مرتبط با خرید خود ب راحتی و آسان به آن ها دسترسی پیدا کنند.

 

تخفیف ویژه

استراتژی مؤثر دیگر افزودن انتخاب ها و تخفیف های ویژه ایست که هنگام خرید چندین موارد مرتبط و مشابه به خریداران تعلق می گیرد.

هنگامیکه یک مورد به سبد اضافه شد خریدار پیامی با این مضمون دریافت می کند که در صورت خرید هر محصول دیکگر چه میزانی تخفیف خواهید گرفت.

قطعا در این زمینه راهکارهای متعددی وجود دارد اما قانون همه ی آن ها یک چیز واحد است.خرید بیشتر، معامله بهتر!

تاثیر گذاری اینجاست که میزان خرید مشتریان بر اساس تخفیفات ارائه شده توسط شما بیشتر گردد.

علی رغم اینکه ارتقای فروش کوتاه مدت و نیازمند تبحر می باشد، اما می توان با رعایت نکات ارائه شده به راحتی موفقیت های چشمگیری در فروش کسب کرد.

درضمن پیش از انتخاب استراتژی و راهکارهای افزایش فروش، می بایست به تاثیرات آنها بر برند خود توجه داشته باشید. زیرا این بخش مهمترین قسمت برندتان را تشکیل می دهدهرچقدر حرفه ای تر برخورد نمایید، تاثیرگذاری بالاتری خواهید داشت.


 تهیه و ترجمه  واحد دیتای گروه بین المللی سمین


منبع:http://www.startupdonut.co.uk

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top