بازاریابی از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی


امروزه بحث دائمی در این مورد وجود دارد که آیا بازاریابی از طریق ایمیل بهتر است یا رسانه های اجتماعی؟!

با آقای تبلیغات همراه باشید.


درحالیکه دلایل معتبر و سودمند زیادی وجود دارد که باید بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی را به جعبه ابزار خود اضافه کنید، طبق تحقیقات اخیر عدم استفاده از بازاریابی از طریق ایمیل نیز اشتباه پر هزینه ای خواهد بود.


رسانه های اجتماعیهنگامی که شخصی پستی را در فیس بوک لایک کرده یا شرکتی را در تویتر دنبال می کند، معمولاً موضوع بسیار غیر مستقیم منتقل شده و کمتر به طور بازرگانی آشکار می شود.

رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری مطالب، به روز شدن با دوستان و حتی روش های سرد کردن آب یا مهمانی برای شام نیز به کار برده می شود.

برای اثرگذاری در رسانه های اجتماعی روندی سرگرم کننده و غیر مستقیم عملکرد بهتری خواهد داشت که به دلایل بازدید مردم از سایت هایی مانند فیس بوک می پردازد.

مردم در فیس بوک لایک می کنند تا در آن بمانند بنابراین سعی کنید به جای Home page برایشان در Fan page مطالب را بفرستید.با آقای تبلیغات همراه باشید.

هم اکنون بسیاری از رسانه های اجتماعی می توانند کمپین های تبلیغاتی هدفمندی را برای افرادی که مناسب خدمات و محصول شما هستند راه اندازی کنند.

افرادی که به تبلیغات فیس بوک شما علاقه مندند را به شکل همکاری اختیاری در کمپین خود قرار دهید.

 

 

بازاریابی از طریق ایمیلبازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی هنوز از بازاریابی از طریق ایمیل برتری نیافته است.

با وجود تمام جذابیت های رسانه های اجتماعی در نهایت هنوز هم ایمیل به دلایل مختلف بهتر عمل می کند.

تحقیقات نشان می دهد که در سال 2012 وقت گذرانی در کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل 60% افزایش یافته که باعث برگشت 4000% از سرمایه شده است.با آقای تبلیغات همراه باشید.

هنگامی که شخصی  انتخاب می کند که در لیست ایمیل ها باشد معمولاً علاقه مند است که بیشتر درباره محصول و خدمات بداند در نتیجه رابطه با مشترک از اول به طور تجاری شروع می شود.

به لیست ایمیلتان مانند ترافیک منبع مورد نظر نگاه کنید و هر موقع که خواستید کمپینی ارسال کنید بدانید که تنها یک کلیک با آن فاصله دارید.

کانال های رسانه های اجتماعی ایمیل ها، نسبت به جا به جایی، افزودنی تر و کامل کننده تر هستند.

کلید اصلی شناسایی این موضوع است، که ایمیل و رسانه های اجتماعی، کانال های بازاریابی مختلف و متفاوتی هستند و اگر کمپین های خود را طوری طراحی کنید که از قدرت هر دو استفاده شود می توانند برای کسب و کار شما موثر باشند.


جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای سمین Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top