پنجاه روش جهت جذب مخاطبان بیشتر در لینکدین


ایجاد صفحه ای در لینکدین که مخصوص شرکتتان می باشد امری کاملا ساده است ولی جذب مخاطبان بیشتر و توسعه کسب و کار در محیط لینکدین نیازمند تلاش و راهنمایی است.

ارتقا و توسعه پروفایل لینکدین از طریق دو استراتژی صورت می گیرد: ارتقا صفحه لینکدین و تولید محتوای جذاب که موجب افزایش مخاطبان و به اشتراک گذاری پست شما می گردد.


با آقای تبلیغات همراه باشید!


1.      از کارمندان شرکت بخواهید که عضو مخاطبان شرکت گردند. با انجام آن، تعداد کثیری به شکل خودکار عضو مخاطبین می گردند.

2.      بهبود سازی محتوای ارسالی بسیار حایز اهمیت است. طبق مطالعات انجام شده در خصوص لینکدین، پست های تاثیرگذار، 40 درصد بیشتر از پستهای مربوط به امور تجاری بازدید می شوند.

3.      از گزینه ی  LinkedIn company follow plugin جهت اضافه نمودن گزینه ی follow به صفحه استفاده کنید.

4.      ویدیو های یوتیوبتان را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید چرا که طبق تحقیقات انجام شده در خصوص لینکدین، مخاطبانی که از ویدیو های ارسالی استفاده می کنند نسبت به دیگر مخاطبان لایک بیشتری نموده و آن را مجددا به اشتراک می گذارند.

5.      صفحه ی لینکدین را به گونه ای تنظیم کنید که در موتورهای جست و جو به راحتی ظاهر گردند و افراد بیشتری بتوانند صفحه ی شما را ببینند.

6.      به مخاطبان و صفحاتی که دنبال می کنید در ارتباط باشید. اگر با مخاطبانتان در ارتباط باشید قادر به توسعه و ارتقا کسب و کارتان نخواهید شد. به بیان دیگر، در خصوص پست های ارسای مخاطبانتان نظر دهید و آنها را به اشتراک بگذارید.

7.      در گروه های لینکدین عضو شوید. می توانید گروهی را که متناسب با حرفه ی شماست را یافته و در آن عضو شوید. در این صورت، افراد بیشتری شما را شناخته و به شما اعتماد خواهند کرد.

8.      اخبار مربوط به شرکت را در لینکدین به اشتراک بگذارید چرا که 53 دزصد از کارشناسان حرفه ای اظهار کرده اند که دلیل عضویت آنها در لینکدین مطلع گشتن از اخبار دیگر شرکتها بوده است.

9.      از طریق شبکه های اجتماعی دیگر همچون Facebook, Twitter صفحه ی لینکدین خود را معرفی نمایید.

10.  برای هر یک از واحد های شرکت، یک صفحه ی لینکدین جدا ایجاد نمایید. از این طریق می توانید برند خود را توسعه بخشید و همچنین مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

11.  گزینه ی مخصوص دنبال کردن صفحه ی لینکدینتان را در تمامی محتواهای ارسالی وب سایتتان قرار دهید.

12.  در پست های مخصوص بیوگرافی شرکت، آدرس لینک لینکدین را حتما ذکر کنید.

13.  پیش از آنکه درخواست برقراری ارتباط با دیگر عضو های لینکدین را بدهید، در ابتدا از محتواهای خلاقانه جهت افزایش جذابیت صفحه استفاده نمایید.

14.  در قسمت امضای الکترونیکی موجود در تمام ایمیل ها، آدرس لینکدین را نیز ذکر کنید.

15.  پستهایی که در خصوص لینکدین می باشند را تهیه نمایید و آن را در صفحه تان به اشتراک بگذارید.

16.  به صورت منظم، به پست محتوا بپردازید  و مخاطبان را به نظر دادن در خصوص پست هایتان دعوت نمایید.

17.  تجزیه و تحلیل فعالیت ها و بازدید های صفحه لینکدینتان را بررسی کنید ته بدانید که چه گروهی از مخاطبان علاقه مند به چه نوعی از پست های شما می باشند و با افزایش ارسال پست های همه پسند، تعداد مخاطبانتان را افزایش دهید.

18.  به صورت مداوم ومنظم، محتواهای کاربردی را با مخاطبانتان را به اشتراک بگذارید. می توان اظهار داشت که بدون بهره مندی از محتواهای کاربردی، قادر به ارتقا صفحه لینکدینتان نخواهید بود چرا که باید به کاربرانتان انگیزه ای برای دنبال کردن پست هایتان را بدهید تا تعداد بیشتری از کاربران جذب صفحه شما گردند.

19.  از تصویر در تمام پست های ارسالیتان استفاده نمایید. با بهره مندی از تصاویر موجب افزایش جذابیت پست ها و در نهایت بیشتر دیده شدن پست هایتان می شوید.

20.  از کارمندان شرکت بخواهید که به طور مستمر پست هایتان را به اشتراک بگذارند تا بازدیدکنندگان بیشتری را بدست آورید.

21.  صفحه ی لینکدین شرکت ها و صنایع دیگرکه با حرفه ی شما مرتبط می باشند را دنبال کنید و پست های آنها را به اشتراک  بگذارید. با انجام این کار، دیگران را دعوت به اشتراک گذاری پستها می نمایید.

22.  در انتهای تمام پستهایی که در فضا های دیگر همچون وبلاگها، وب سایتها و شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک می گذارید، لینک  لینکدینتان را ذکر نمایید و از بازدید کنندگان بخواهید که صفحه شما را دنبال کنند.

23.  اطلاعات مربوط به شرکت و کسب و کارتان را درصفحه اینکدین ذکر کنید و لینک مخصوص وب سایت شرکت را در آن قرار دهید.

24.  در بسترهای رسانه های اجتماعی، می بایست که پست های برند سازی شخصی را به حداقل برسانید ،به گونه ای که 80 درصد از محتواها مرتبط با حرفه تان باشند و تنها 20 درصد جهت توسعه برندتان ارسال شده باشند.

25.  به طور منظم به پست محتواها بپردازید چرا که جهت ارتقا صفحه و برندتان می بایست که محتواهای جذاب و مرتبط با حرفه  را به صورت مداوم ارسال گردند.

26.  گروهی که مرتبط با حرفه شرکتتان می باشد را تشکیل دهید و در این خصوص محتواهای بسیاری را به اشتراک بگذارید.

27.  پست هایی را در خصوص استخدام و همکاری ارسال نمایید چرا که موجب افزایش تعداد بازدیدهای صفحه تان می گردد.

28.  پروفایل را به صورت کامل و بی نقص تکمیل کنید چراکه لینکدین پروفایلهایی که کامل گشته اند را بیشتر در معرض بازدید قرار می دهد.

29.  میزان رتبه ی تاثیر محتواهای ارسالی بر بازاریابی تان را بررسی کنید چرا که می توانید تعداد مخاطبانی که از طریق محتواهای ارسالیتان جذب نموده اید را شناسایی کنید. همچنین، با بهره مندی از این تجزیه و تحلیل قادر به شناسایی شرکتهای رقیب و همچنین ارتقا کسب و کار خود خواهید گشت.

30.  در صفحات شخصی خود، لوگوی شرکت و لینک ورودی به آن را قرار دهید.

31.  از محتواهای بروز و داغ استفاده نمایید چرا که مخاطبان بیشتری را جذب بازدید می کند.

32.  می توانید از دیگر افراد معتمد جهت بروز رسانی و پست محتوا استفاده نمایید و از آنها بخواهید که به صورت مستمر به ارسال محتوا بپردازند تا بیشتر دیده شوند.

33.  در ساعات کاری و حساس به پست محتوا بپردازید چرا که بیشتر کاربران درروزهای دوشنبه تا جمعه و صبح و عصر به لینکدین مراجعه می نمایند.

34.  لینک لینکدین را در کارت های ویزیت خود قرار دهید.

35.  از مخاطبان لینکدین بخواهید که صفحه ی شما را دنبال کنند و صفحه ی شما را با دیگران به اشتراک بگذارند.

36.  اگر نمی دانید که از چه محتوایی استفاده کنید باید به این موضوع توجه نمایید که 60 درصد از اعضای لینکدین به محتوای صنعتی و تجاری علاقه دارند.

37.  با اعضای لینکدینی که به مطالعه ی محتواها می پردازند ارتباط برقرار کنید چراکه این دسته از مخاطبان به اشتراک گذاری محتواهای شما می پردازند.

38.  اگر نیاز به برقراری ارتباط با قشر خاصی از مخاطبان دارید محتواهایی که هدفمند می باشند و جهت جذب این دسته از کاربران هستند را خلق کنید.

39.  از مخاطبان خود سئوال بپرسید چرا که سئوال بیش از هر پست دیگری مخاطبان را ترغیب به شرکت در بحث ها می کند.

40.  ابتدا تمام افرادی را که ار قبل می شناسید را دعوت به ارتباط نمایید و سپس به دیگر اعضای لینکدین دعوت به ارتباط را ارسال کنید.

41.  تصویر صفحه ی لینکدین می بایست که نظر ها را جلب کند.می توانید از لوگوی شرکت در این جهت استفاده نمایید.

42.  محتواهای پرطرفدار در لینکدین را بررسی کنید و محتواها را با توجه به آن انتخاب نمایید.

43.  صفحات بیشتری را دنبال نمایید و مخاطبان بیشتری را دعوت به ارتباط کنید. هرچه مخاطبان بیشتری داشته باشید، پروفایل قوی تری خواهید داشت.

44.  از اینکه اطلاعات قرارگرفته شده در صفحه ی پروفایل در موتورهای جست و جو به راحتی یافت می شوند اطمینان حاصل نمایید.

45.  از مقالات و محتواهایی استفاده نمایید که در آن لینک اصلی ذکر گشته باشد زیرا موجب جذب مخاطبان بیشتری می شود و 45 درصد تاثیر گذاری بیشتری دارد.

46.  از کارمندان شرکت بخواهید که فعالیت بیشتری در صفحه ی شرکت داشته باشند و محتواها را لایک نموده و به اشتراک بگذارند چرا که با بالارفتن تعداد نظر، لایکها و تعداد دفعات به اشتراک گذاشته شده ی صفحه ی لینکدین شرکت معتبر تر می گردد.

47.  به هنگام شرکت در گروه های مجازی، لینک صفحه ی لینکدین را پست نمایید.

48.  به گونه ای برنامه ریزی کنید که در یک ماه بیش از 20 محتوا پست کرده باشید.

49.  اسم صفحه را به شکلی انتخاب کنید که کاربران به راحتی بتوانند صفحه را بیابند.

50.  و در نهایت پست هایی را که در لینکدین به اشتراک می گذارید را در توییتر و فیس بوک نیز ارسال نمایید.


 تهیه و ترجمه  واحد دیتای گروه بین المللی سمین
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top