چهار روش در افزایش فروش در لینکدین

وب سایت پرسنل برندتان یکی از مهمترین ابزاری است که می توانید از آن طریق ارتباطات موثر برقرار کنید از این رو جهت به نمایش گذاشتن توانایی ها و تخصصتان نیازمند محتوایی بی نظیر و هکپنین یک شبکه اجتماعی قوی همانند لینکدین هستید.

با آقای تبلیغات همراه باشید.


-  برند شخصیتان چه تاثیری بر فروش و موفقیت تجاریتان دارد؟

آنچه که بسیار حائز اهمیت است فعالیت های روزانه و با ثبات می باشند چرا که لینکدین یکی از بهترین ابزار در شبکه های اجتماعی آنلاین است که فرصت های مناسبی را جهت بر قراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان اجتماعی فراهم می آورد.

در عصر اقتصادی بی ثبات روز تنها باید بازار مخاطب را شناسایی نمود و به رشد و تقویت ارتباطات با مشتریان پرداخت. متن زیر در بر آورنده نکاتی است که می تواند تاثیر بسزایی در فروش و جذب مشتری در بستر لینکدین بگذارد.


 ایجاد شبکه کار آمد در لینکدین


اولین قدم در ایجاد برند ساخت پروفایلی کاملا حرفه ایست که مخاطبان بسیاری را به خود جلب می کند در صورتی که به گروه های حرفه ای ملحق شوید و با آنها تعامل داشته باشید شرکتتان می تواند از طریق استراتژی های ذیل رشد و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند.


-  بهره مندی از یک برنامه تبلیغاتی

حتی اگر در حال حاضر توانایی انجام تبلیغات را ندارید. بودجه ای را در آینده به انجام تبلیغات اختصاص دهید چرا که می توانید سود بسیار زیادی را کسب کنید.

ویژگی های مثبت موجود در تبلیغات باعث رشد ارتباطات می گردد و در نهایت این امکان را به شما می دهد که رشد سازمانی داشته باشید.


-  برقراری ارتباط

زمانی که ارتباطات و مخاطبان بسیاری را جدب نمودید حال زمان آن فرا می رسد که به بروز رسانی محتوا اطلاعات همایش ها و دیگر موارد بپردازید تا بتوانید با افراد بیشتری ارتباط بر قرار کنید و اطلاعاتی را له صورت رایگان و تنها در جهت یاری رساندن در اختیار آنها قرار دهید.


-    فعالیت بسیار


-   برند شخصیتان می تواند با شرکت در گروه ها و برقراری ارتباط با مخاطبان جدید در گروه های تخصصی ارتقا پیدا کند چرا که اعضای گروه موضوعاتی را مطرح می نمایند که موجب حل مشکلاتتان خواهد شد و همچنین محل مناسبی برای به اشتراک گذاری مقالات صنعتی و خبری محسوب می گردد ولی این موضوع را در ذهن داشته باشید که برخی از گروه ها خواستار توسعه برند نمی باشند و فعالیت هایتان را باید متناسب با بسته ها تنطیم کنید.


-   به اشتراک گداری محتوا به صورت روزانه


 این محتواها می توانند مقاله هایی باشند که در گذشته در وب سایت به اشتراک گذاشته بودید و یا می تواند هر محتوای جذاب یگری نیز باشد، شایان به ذکر است با بهره مندی از عنوانی بسیار جذاب و توضیحی درخصوص برندتان توجه طیف گسترده ای از مخاطبین را به خود جذب کنید و در نهایت مشتریان بیشتری را متوجه کالا و خدماتتان نمایید.


هرچه فروش اینترنتی پیشرفت بیشتری داشته باشد برند شخصی شما نیز فرصت بیشتری در ایجاد ارتباطات سازنده و قابل اطمینان با مشتریان در لینکدین خواهد داشت. از این رو لینکدین خود را حداقل هفته ای یک بار چک کنید و با مخاطبان در ارتباط بمانید تا بتوانید مشتریان علاقه مند بیشتری را جذب نمایید.

 

 تهیه و ترجمه  واحد دیتای گروه بین المللی سمینProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top