چهار روش در کسب موفقیت تجاری در رسانه های اجتماعی

چهار روش در کسب موفقیت تجاری در رسانه های اجتماعی

 

تجار و بازاریابان می بایست همانگونه که اجتماع می پسندد رفتار کنند. از این رو اگر این افراد در پی کسب نتیجه می باشند باید در رسانه های اجتماعی فعالیت بسیاری داشته باشند. تجار با ذکاوت با بکار گیری استراتژی های هوشمندانه به بهترین نحو خود را در اجتماع جای می دهند که همین امر موجب بیشتر شناخته شدن برند شان می گردد. ولی لازم به ذکر است که در همین حین جهت آنکه منحصر به فرد باشید باید همانند دیگر افراد فکر نکنید و قوانین خاص خود را داشته باشید چرا که اگر توصیه های که دریافت می کنید را بپذیرید دیگر فرصت خاص و منحصر بفرد بودن را از دست می دهید . از این رو می بایست آنچه که منطقی به نظر می رسد و عادی است را کنار بگذارید و به انجام فعالیت های خاص بپردازید که نوآورانه و جدید هستند با آقای تبلیغات همراه باشید

 

1.    خلق محتوای منحصر به فرد

 

خود به خلق محتوا بپردازید و از محتواهای آماده کمتر استفاده کنید . به علاوه از ارسال پست های معمول قدیمی بپرهیزید و موضوعاتی را انتخاب کنید که در سال 2016 بسیار خاص و جدید محسوب می شوند . همیشه در پی آن باشید که کاری متفاوت از دیگران را انجام دهید. برای مثال اگر همه به پست محتواهایی در خصوص فیلمی می پردازند شما باید محتوایی را در همان رابطه خلق کنید ولی در خصوص مشکلات و ایراد های آن فیلم اطلاعاتی را ارائه دهید و اگر دیگر افراد به پست تصاویر گرفته شده از آن فیلم می پردازند ، شما می بایست که ویدئو ها و اسناد مرتبط با مرتبط با پشت صحنه ی فیلم را به اشتراک بگذارید تا بتوانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

 

 

 

2.    توسعه برند اصلی

 

با اینکه بستر های رسانه های اجتماعی به گونه ای می باشند که باید هماهنگی خاصی میان پروفایل های کاربران باشد ولی می توان خلاقانه عمل نمود . برای مثال در عوض پست نمودن تصاویر خسته کننده می توانید به طراحی لو گویی خاص بپردازید و از آن در رسانه های اجتماعی استفاده نمایید. در عوض آنکه در قسمت "درباره ما " متنی بلند را قرار دهید می توانید متنی طنز آمیز و یا خاص را قرار دهید تا کاملاً متفاوت به نظر برسید .

 

3.    بهره مندی از بستر های بکرتر

 

اکثر شرکت ها در اولین قدم فیس بوک را انتخاب می کنند چرا که مخاطبان بیشتری دارد و دارای استانداردهای طلایی در رسانه های اجتماعی است. با این حال، هرچه شبکه بزرگتر باشد، برجسته جلوه کردن در آن دشوارتر خواهد شد.

هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی که محبوبیت بسیاری دارند و در مقایسه با دیگر بستر ها کوچکتر می باشند، امری بسیار ضروری شمرده می شود.

در سال 2016 رسانه های اجتماعی همچون Snapchat ،Vine و periscope بستر های مناسبی محسوب می شوند. اگر قادر به بهره مندی درست از این شبکه های اجتماعی باشید کاملاً متفاوت به نظرخواهید رسید.

 

4.    برقراری ارتباط مستقیم مخاطبان

 

حتماً می بایست که این مسئله را در ذهن داشته باشید که بدون پاسخگویی به سوالات و نظرات مخاطبان نمی توانید محبوبیت بسیاری را کسب کنید . رسانه های اجتماعی بستری برای برقراری ارتباط محسوب می شوند که باید در آن به نظرات ارائه شده پاسخ داد، پست ها را لایک نمود، سوال های خاصی را پرسید و و محتوای فردی و حتی آماده را به اشتراک گذاشت. پس در نهایت می توان اظهار داشت که ارتباطات در رسانه های اجتماعی می بایست دو طرفه باشد.

 

5.    متفاوت باشید

 

 این مسئله که هر نشریه ای به عنوان نشریه ای مناسب در نظر گرفته می شود جزو اظهارات غیر معقول محسوب می گردد و اگر در رسانه های اجتماعی آنگونه که باید شناخته نشوید و یا شهرت بدی پیدا کنید ، بی شک برند تان ضربه ی جدی خواهد خورد . از سوی دیگر اگر بیش از حد خود را مشغول اجتماع نمایید نمی توانید فعالیت های تجاری را به نحو احسنت به انجام برسانید.

در نهایت رمز موفقیت در رسانه های اجتماعی، متفاوت بودن و همچنین تأثیر مثبت داشتن می باشد چرا که باعث می شود برندتان به خوبی شناخته شود.

تهیه و ترجمه واحد دیتای گروه بین المللی سمین


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top