راهکار هایی جهت ارتقا Company Page در لینکدین


 آیا می خواهید کمپانی پیج خود را در لینکدین کاربردی کنید؟

 آیا می خواهید همه پتانسیل های پیج خود را در لینکدین کاربردی کنید؟

 آیا می خولاهید از همه پتانسیل های صفحه خود در لینکدین استفاده نمایید؟

با آقای تبلیغات همراه باشید!

 در کمپانی پیج لینکدین به راحتی دمی توانید مخاطبان را به بیزنس خود علاقه مند نمایید،که در این مقاله به راهکارهایی در این همین خصوص اشاره می کنیم البته در ابتدا به این پرسش توجه نمایید:

 چرا باید در لینکدین یک کمپانی پیج داشته باشیم؟

 راه اندازی چنین صفحه ای برای کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت می باشدزیرا:

بیش از 3 ملیون شرکت در لینکدین کمپانی پیج دارند

بین سال های 2012 تا 2013 بیش از 500000 کمپانی پیج به لینکدین اضافه شد

148 صنعت مختلف در Compani page وجود دارد.

تا به امروز بیش از1275،000 محصول و خدمات در لینکدین ارائه می شود بنابر این به راهکار های زیر توجه نمایید.


1-در مرحله اول باید به ارائه محتوایی بپردازید که راه حل مشکلات مخاطبانتان را نشان می دهد البته پیش از این باید بخش محصولات و خدمات کمپانی پیجخود را تکمیل نمایید شما می توانید مطالب مختلفی را در صفحه خود به اشتراک بگذارید مانند پست های وبلاگ خود، فهرستی از محصولات و خدمات خود ، چگونه انجام دهیم ها و هر گونه اطلاعات مهم دیگری که جالب توجه می باشد.

همچنین محتوایی را تولید کنید که جایگاه تخصص شما را در بازار نشان می دهد تا خوانندگان هنگام مواجه با مشکلات به شما رجوع کنند.

علاوه بر این می بایست بر قسمت Seo  وکلید واژه های استفاده شده در محتوای خود نیز تمرکز نمایید و به این ترتیب افراد مختلف هنگام جستجو کلیدواژه ها به سمت لینکدین شما هدایت می شوند.


2- جهت جذب بیشتر خوانندگان می توانید از تصاویر مرتبط زیر استفاده کنید محبوبیت اینفوگرافیک ها و رسانه های اجتماعی تصویری مانند اینستگرام و پینترست اهمیت این موضوع را نشان می دهد.

عبارت کلیشه ای که اظهار می کند " در تصویر هزاران کلمه نهفته است"  در مورد لینکدین کاملا صدق می کند.

تصاویر در لینکدین شما بازدید کنندگان را به صورت دیداری به سمت Compani Page  هدایت می کنند.

 بنابر این جهت افزایش بازدید های خود از بنرها یا تصاویر چشمگیر خود استفاده نمایید


3- استفاده از ویدیو نیز امروزه در حال رشد و توسعه می باشد 52% از مشتریان اظهار دارند که تماشای ویدیو یک محصول یا خدمات به آنها این اعتماد به نفس را می دهد که خرید اینترنتی قاطعی داشته باشند. شما می توانید از انواع مختلف ویدیوها استفاده کنید مانند فیلم های کوتاهی که کمتر از 15 ثانیه هستند و به شما کمک می کنند بر پیام خود تمرکز نمایید و یا بیرون از آن باشد.


4-  آپدیت های کوتاه و جالبی را در نظر بگیرید تا بازدید کنندگان را ترغیب نمایید  به این صورت که پست شما شامل یک عنوان ساده، یک تصویر جالب و یک متن کوتاه باشد که خوانندگان آگاه باشد  بدن اطلاع از کل محتوا که روی چه محتوایی کلیک خواهند  کرد.


5- افراد مختلف در صورتی که به فالو کردن شما می بپردازند که مطالب شما مورد توجه آنها قرار گرفته و ترغیب شان نمایید به این منظور می توانید از آنها سوالهایی پرسیده و به کامنتی که  می گذارند پاسخ دهید البته به یاد داشته باشید که لینکدین فضای حرفه ای می باشد. و شما باید فقط از طریق آپدیت ها پاسخ ها واستراتژی هایی که جهت مشتاق سازی آنها استفاده می کنید با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

 

 تهیه و ترجمه واحد دیتای گروه بین المللی سمین

منبع: www.socialmediaexaminer.com

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top