نکات مهم جهت توسعه شبکه لینکدین


درک اهمیت توسعه شبکه لینکدین ضروری است چرا که اصلی ترین دلیل در استفاده از رسانه های اجتماعی توسط افراد حرفه ای و متخصص ، پیدا نمودن افراد جدید برای برقراری ارتباط و همچنین افزایش مخاطبین می باشد .

کاربران لینکذین می توانند با ارسال درخواست دعوت به ارتباط و یا از طرق پذیرفتن درخواست دیگر کاربران ، تعداد مخاطبان را افزایش دهند .

با آقای تبلیغات همراه باشید.


روشهای افزایش تعداد مخاطبان از طریق ارسال درخواست دعوت به ارتباط.


1. ارسال پیام دعوت به همکاران سابق و فعلی

این روش، یکی از ساده ترین راهها می باشد که لینکدین با معرفی و پیشنهاد افرادی که احتمالآ همکار شما می باشند ، در این امر یاریتان می کند . علاوه بر این ، با داشتن ایمیل آدرس آنها ، می توانید پیام دعوت را ارسال نمایید . لازم به ذکر است که اگر پروفایل تان بروز رسانی شذه باشد ، به راحتی می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید . به بیان دیگر ، هر چه شرکتهایی که در آن فعالیت داشته اید را در پروفایل خود ذکر کنید چرا که در امر توسعه پروفایل لینکدین یاریتان خواهد کرد .


2. ارسال پیام دعوت به همکلاسی هایتان

از آنجایی که لینکدین بستر مناسبی برای توسعه روابط حرفه ای و تجاری است ، شما می توانید با پیدا کردن هم کلاسی های سابقتان که به احتمال زیاد در حال حاضر تبدیل به افراد حرفه ای گشته اند موفق به برقداری ارتباط و در نهایت گسترش روابط تجاری خواهید شد.


3. ارسال پیام دعوت به افرادی که از طریق ایمیل در ارتباط می باشید

در این روش ، افراد جدید دعوت به عضویت در لینکدین می شوند و این شبکه اجتماعی به صورت خودکار تمام ایمیل آدرس هایی که دارید را بررسی کرده و پیام دعوت ارسال می کند . برخی اوقات ، افراد با بعضی از شرکت ها در ارتباط می باشند که با شناسایی پروفایل لینکدین این شرکت ها می توانند ارتباطات ویژه و بسیار مهمی را یافته و به توسعه امور تجاری خود با آن ارتباطات بپردازند.


4. ارسال پیام دعوت به تمام عضوهایی که lion می باشند.

Lion همان linked open network است .به بیان دیگر ، افرادی که در لینکدین عضو می باشند و پروفایل خود را برای ارتباط با دیگر افراد باز گذاشته اند lion نامیده می شوند. این روش انذکی ریسکی محسوب می شود زیرا برقرای ارتباط با هر فردی اصلآ صحیح نمی باشد از این رو در صورتی که از این خدمات استفاده می کنید ، در نظر داشته باشید که آنها را به طور کامل بررسی کنید و برخی از آنها حذف نمایید.


5. ارسال پیام دعوت به افرادی که در گروه ها عضو می باشند.

گروه های ویژه ی بسیار در لینکدین موجود می باشند که می توانید با عضویت در آنها فرصتی را برای ارسال پیام دعوت به افرادی که در آن گروه ها عضو هستند را بدست آورید. لازم به ذکر است که پیش از ارسال دعوت به ارتباط ، پروفایل اعضای گروه را حتمآبررسی کنید وبا افرادی ارتباط برقرار کنید که ویژکی مشترکی با شما دارند و می توانید تجارت و حرفه خود را با همکاری با آن افراد توسعه بخشید.

چگونگی توسعه پروفایل در لینکدین و جذب مخاطبان بیشت

  • تکمیل پروفایل حرفه ایتان در لینکدین

با تکمیل و بروز رسانی خود، می توانید در این بستر دیده شوید و افراد بیشتری را جذب برقراری ارتباط با خود نمایید. تمام اطلاعات تحصیلی و شغلی می بایست ذکر گردد و رزومه کاریتان را با جزئیات کامل در صفحه ی پروفایل قرار دهید.

  • تکمیل پرفایل تحصیلی

           این بخش زیر مجموعه مطلب فوق است ولی آنقدر با اهمیت است که باید تاکید بسیاری به آن باشد. تمام مدارس دانشگاه ها کلاس ها دوره ها و کنفرانس هایی که در آن تحصیل نموده و شرکت داشتید را باید ذکر کنید.

  • ذکر lion بودن پروفایلتان

در صورتی که فردی در پروفایل اش ذکر کند که دعوت به ارتباط را می پذیرد موفق به توسعه پروفایل لینکدین خود شده است پرا هر فردی که از پروفایل بازدید کند و متوجه شود که می تواند با صاحب آن پروفایل درارتباط باشد ، قطعآ پیام دعوت به ارتباز را ارسال نموده و در صورتیکه زمینه همکاری فراهم باشد می تواند حرفه خود را رشد و توسعه دهد.


6. ثبت نام در Toplinked.com

با عضویت در سایت مذکور تعداد پیام های درخواست بسیاری را دریافت خواهید نمود. افرادی ه در این سایت عضو می شوند ، پروفایلشان را به صورت آزاد می گذارند تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی پیام دعوت به ارتباط را ارسال کنند.


7. ثبت نام در Mylink500

علاوه بر این ،عضویت در گروه MYLINK500 می تواند تآثیر بسیاری به تعداد پیام های درخواست ارتباط بگذارد. با عضویت در این گروه باید اطلاعات خود را همچون آدرس ایمیل ذکر نمایید .


 "تهیه و ترجمه  واحد دیتای گروه بین المللی سمین"Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top