چگونگی استفاده از اینستاگرام در کسب و کار خود


اینستاگرام یکی از رسانه های اجتماعی میباشد که به شما اجازه به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو هایتان را میدهد. اینستاگرام وجه تشابه زیادی با توییتر دارد و افراد میتوانند به فالو کردن شما بپردازند.

اینستاگرام در اکتبر 2010 راه اندازی شده و بیش از 400 میلیون نفر به طور منظم از ان استفاده میکنند . برند و کسب و کارهای زیادی در این رسانه اجتماعی حضور دارند که اغلب محصولات و تصاویر شرکت خود را به اشتراک میگذارند تا با مشتریان بالقوه خود ارتباط ایجاد کنند.

محتوای تصویری در رسانه های اجتماعی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و اینستاگرام نیز بر قدرت بینایی تمرکز میکند، بنابراین می توان در کنار دیگر رسانه ها از اینستاگرام نیز بهره برد تا مشتریان بیشتری را به کسب و کار خود جذب کرد.

با آقای تبلیغات همراه باشید!

جهت افزایش تاثیرگذاری خود در اینستاگرام باید کارهایی بیشتر از آپلود کردن تصاویر و ویدیو انجام دهید شما میبایست با کاربران دیگر اینستاگرام در ارتباط بوده و برای آن ها  کامنت گذاشته و پاسخ کامنت انها را بدهید.

اینستاگرام رسانه غیر رسمی می باشد بنابراین بهترین فرصت را برای ایجاد شخصیت کسب و کار فراهم میکند

و اینکه عملکرد کارمندان شما چیست و پشت صحنه چه اتفاق هایی می افتد


همچنین می توانید توسط ایناستگرام به گفتگو بپردازید. از دیگر کاربرد های اینستگرام در کسب و کارتان  عبارت است از:

ارائه محصولات جدید

تصاویر کارمندان هنگام کار یا تفریح

به نمایش گذاشتن چگونگی استفاده مشتریان از محصول

نشان دادن روند کاریتان با یک ویدیو کوتاه

• از مشتریان بخواهید که از  محصولات شما عکس بگذارند


چگونگی استفاده از اینستگرام برای کسب و کارتان:

 راحت ترین راه برای دسترسی به اینستگرام دانلود اپلیکیشن آن می باشد هنگامی که برنامه را نصب می کنید مشخصات خود را وارد کرده وشروع به فالو کردن کار بران دیگر کنید زیرا برقراری ارتباط در اینستگرام بسیار حائز اهمیت می باشد هنگام وارد شدن اینستگرام از شما می پرسد که آیا می خواهید بغا دوستان فیسبوک خود نیز ارتباط بر قرار کنید بهتر است که آنها را پیدا کرده و فضای اینستگرام خود را نیز به آنها نشان دهید.

همچنین اینستگرام صفحات مرتبط با شما را نیز نشان می دهد و به این ترتیب شما قادر خواهید بود آنها را شناسایی کرده و فالو نمایید.

البته به یاد داشته باشید که پروفایل کالملی را ایجاد نمایید زیرا افراد مختلف از این  طریق  و با خواندن پروفایلتان تصمیم می گیرند آیا شما را فالو نمایند یا خیر!

 بنابر این سعی کنیداطلاعات مفیدی را در پروفایل خود قرار دهید. پس شروع به آپلود تصاویر و ویدیو های خود نمایید.

  سعی کنید از فیلتر های مختلفی در تصاویر و ویدیو های خود استفاده نمایید تا منحصر به فرد گردند.

 بهتر است که به تصاویر خود کپشن را نیز اضافه نمایید با این کار کمک می کنید که دیگران به راحتی شما را پیدا کنند اگر افراد  در تصاویر شما وجود دارند آنها را تگ کنید.

قسمت  Story در اینستگرام

 این قسمت  از سال 2016 راه اندازی شده و به شما اجازه می دهد که لحظات و اتفاقات روز خود را در قالب یک داستان به فالوور های خود نشان دهید که پس از 24 ساعت به صورت خود کار پاک می شوند.

به یاد داشته باشید که می ذبایست با یک هدف مشخص از اینستگرام خود استفاده نمایید و به این ترتیب باید حداقل روزی یک بار وارد صفحه خود شده و تصاویر و ویدیو های مرتبط و جالب پست کنید.

قسمتی از فعالیت خود را بر فالور کردن دیگران متمرکز نمایید شما نمی توانید انتظار داشته باشید که بدون فالوور کردن دیگران فالوورهایتان افزایش یابد افرادی را فالو کنید که وجه تشابهی با شما دارند برای مثال اگر در حال راه اندازی یک کافه هستید می بایست به فالو افرادی بپردازید که اینستگرام را برای ثبت لحظات خود در کافه ها استفاده می کنند همچنین اگر پایین پست های مرتبط کامنت بگذارید این کار موجب دیده شدن شما می گردد و به این ترتیب فالوور های بیشتری جذب می گردد اگر در رسانه های اجتماعی دیگری نیز وجود دارید لینک اکانت های خود را وارد نمایید.

علاوه بر تصاویر کپشن ها نیز از اهمیت بالایی بر خوردارند، هشتگ ها را نیز فراموش نکنید.

 از روند های متفاوتی استفاده کنید اینستگرام رسانه خلاقانه9 ای می باشد بنابر این سعی کنید از تصاویر ساده پست های متفاوتی را ایجاد نمایید یک راه خوب دیگر جهت جذب فالوور های بیشتر بر گذاری رقابت های متفاوت می باشد که می توانید در انتها نیز برای برنده ها جوایزی را در نظر بگیرید.

در نهایت با آگاهی و استفاده از این نکات امیدواریم بهترین صفحه اینستگرام را برای کسب و کار خود راه اندازی نمایید.


تهیه و ترجمه واحد دیتای گروه بین المللی سمین

منبع: www.marketingdonut.co.uk-Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top