10 نکته برای برندسازی مجدد موفقیت آمیز کسب و کارتان


ممکن است کسب و کار خود را با استراتژی موفقیت آمیزی شروع کرده باشید اما چه اتفاقی می افتد که همه چیز تغییر می کند و برند شما پیامی که می خواهد را منتقل نمی کند؟

دلایل زیادی وجود دارند که شما باید برندسازی مجدد انجام دهید اما یک برندسازی مجدد واقعی خیلی بیشتر از یک لوگو، اسم و طراحی مجدد سایت است چون این یک روند پیچیده است. آیا آماده تغییر تصویر کسب و کارتان هستید؟ اینجا راهکارهایی برای برندسازی مجدد به روشی درست وجود دارد.با آقای تبلیغات همراه باشید.


- بر یک تصویر بزرگ تمرکز کنید.

زمان زیادی را برای تعریف کردن از ارزش های برندتان صرف نکنید. متخصصان برندسازی می توانند داستان سرایان بسیار خوبی باشند اما به یاد داشته باشید که اکثر مردم هیچ وقت توجه زیادی به معانی قسمت های کوچک لوگو نمی کنند.

- خاص باشید.

به یاد داشته باشید که برندسازی بیشتر در مورد آنچه نیستید صدق می کند تا آنچه هستید. بسیاری از بیزینس ها موفق نمی شوند مقرراتی که باعث خاص و منحصر به فردشان می شود را اعمال کنند آنها سعی می کنند همه مشتریان و بازارهای خود را در برگیرند و به برندی تبدیل شوند که از رقبای دیگر بازار غیر قابل تشخیص هستند.

- یک کارشناس استخدام کنید.

کمک بگیرید بخصوص برای شروع، در شرکت های بزرگ نیز شما و اعضای تمیتان برای هدفمند شدن به برند بسیار نزدیک می شوید اینکه مشاوری را برای یک ساعت استخدام کنید یا سه ماه به شما مربوط است اما اطلاع از نظر بی طرفانه یک کارشناس در ابتدای روند، حرکت ارزشمندی به سمت جلو خواهد بود.ا آقای تبلیغات همراه باشید.

- به مخاطبانتان فکر کنید.

بدانید مخاطبانتان چه کسانی هستند و مصرف کنندگان خود را شناسایی کنید، میخواهید چه مخاطبان جدیدی را به دست آورده و هم اکنون چه کسانی برندتان را دوست دارند ؟

آیا به دنبال مشتریان جدید هستید یا می خواهید طرفداران خود را دوباره علاقه مند کنید؟

هنگام برندسازی مجدد می خواهید بخاطر ظاهر و احساسات جدیدی که ایجاد می کنید مورد توجه قرار گرفته و مشتریان اصلی خود را نیز حفظ کنید.

- آگهی خود را به شکل استراتژی درآورید.

گاهی در برندسازی مجدد معرفی آن به جهان فراموش می شود. هنگام گسترش یک استراتژی یادآوری این نکته مهم است که مردم به نام یا لوگوها توجه نمی کنند آنها به این موضوع توجه می کنند که برندسازی مجدد چه تغییرات مثبتی را در تجارب آنها از شرکت ایجاد خواهدکرد. همچنین اکثر مردم در مقابل تغییر مقاوت می کنند.

مطمئن شوید چیزهایی که مردم در مورد شرکتتان دوست دارند را ترک نکنید.ا آقای تبلیغات همراه باشید.

برایشان توضیح دهید که علاوه بر قسمت هایی که دوست دارند بخش هایی جدیدی هم وجود دارند که برایشان جالب و سودمند خواهد بود.

- از قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

مطمئن شوید که حق استفاده از نام انتخابی را دارید بسیاری از صاحبان کسب و کار در انتخاب نام اشتباه می کنند و سپس همراه آن در سایر تلاش های برندسازی مانند وب سایت، لوگو و غیره نیز دچار مشکل می شوند. چون حتی نمی دانند که چه اشخاص دیگری از همان اسم یا مشابه آن استفاده می کنند. هنگام برندسازی مجدد مشورت با یک وکیل تجاری برای جستجو درباره گزارش نام ها یکی از مهمترین گام های بیزینس است.

- رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید.

با اهداف مشخص در برندسازی مجدد می توانید در نام گذاری با شرکت برندسازی با تجربه ای همکاری کنید. با ظهور رسانه های اجتماعی باید مطمئن شوید که نام جدید شرکت واضح بوده و علامت تجاری و دامنه قابل دسترسی داشته باشد همانطور که برای اولویت های رسانه اجتماعی مهم است.ا آقای تبلیغات همراه باشید.

- هیچ چیز قدیمی بر جای نگذارید.

مطمئن شوید که همه چیز را برندسازی مجدد می کنید هیچ ردی از لوگوی قدیمی بر جای نگذارید چون خیلی غیر حرفه ای به نظر می رسد. هنگامی که مشتریان یک جا لوگوی جدیدتان را ببینند و جای دیگر لوگوی قدیمی، فکر می کنید بی نظمی روی داده است.

- مشتریان خود را شگفت زده نکنید.

اجازه دهید مشتریان و مخاطبانتان بدانند که یک چیز در راه است.

در مورد آن پست هایی در رسانه اجتماعی بگذارید اما برندسازی مجدد خود را فاش نکنید.

2 هفته قبل آنها را آماده کنید که برند مجدد جالبی راه اندازی خواهد شد.

به این صورت هنگام بازدید از سایت شما فکر می کنند جای درستی آمده اند.

همچنین به این طریق آنها را ترغیب کرده و باعث ایجاد رابطه بهتری می شوید که باعث وفاداری و فروش بیشتر در آینده می شود.

- کارمندان را مطلع نگه دارید.

مطلع نگه داشتن کارمندان در مورد راهکارهای جدید، اهداف و جایگاه ها ضروری است.

این بدان معناست که کارمندان را در مورد معنی برندسازی مجدد آگاه نموده و همه را به سوی هدف واحدی سازماندهی کنید.


جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای سمین


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top