فنون دیجیتال برندینگ و بازاریابی سال 2016

فنون دیجیتال برندینگ و بازاریابی سال 2016استراتژی های بازاریابی اثبات گشته و صحیح، هیچ گاه قدیمی نمی شوند، ولی بازاریابان خردمند به کسب ایده ها و فنون جدید می پردازند.

از آنجایی که رسانه های اجتماعی و محبوبیت استفاده از تلفن های هوشمند تاثیر بسزایی بر نحوه مدیریت نام تجاری گذاشته اند، مدیران نام های تجاری نیز به خلق و اشتراک گذاری محتوا، برقراری ارتباط با مشتریان و کسب درآمد بیشتر از طریق تکنولوژی روز می پردازند.


برترین فنون دیجیتال برندینگ و بازاریابی سال 2016 را با آقای تبلیغات همراه باشید.


1-    به اشتراک گذاری ویدیوها در فیس بوک بهترین روش است.

با ظهور فیس بوک و اشتراک گذاری ویدیوها در این بستر، فیس بوک به بالاترین رتبه رسیده است و یوتیوب رتبه دوم را کسب کرده است.

از آنجایی که یوتیوب و فیس بوک بهترین بسترهای اشتراک گذاری محتواهای ویدیویی می باشند، بازاریابان در سال 2016 می توانند به ارتقا برند و بازاریابی خود از طریق ویدیوهای پستی و استفاده از تلفن های همراه بپردازند.

2-    تنها 5 ثانیه جهت جلب توجه مخاطبان نیاز می باشد.

تحلیل مطالعات انجام شده نشان داده است که در عرصه تبلیغات ویدیویی که در تلفن های همراه دیده می شوند، اگر بازاریابان نتوانند در 5 ثانیه اول نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. فعالیت های آنان بی فایده خواهند بود.

3-    رشد همچنان بازاریابی خودکار ادامه می یابد.

هر چه بسترهای خودکارسازی بازاریابی جهت جمع آوری اطلاعات بیشتر فراهم می آیند، بازاریابان می توانند اعداد را بهتر به تاکتیک تعبیر کرده و تصمیم های خرمندانه تری بگیرند. می توان اظهار داشت که این بسترها راه حل نیستند، بلکه ابزاری برای تصمیم گیری های بهتر در خصوص نسل جدید و مشتریان می باشند.

4-     اقتصاد مشترک موجب ظهور فرصتهای نوین می گردد.

این تصور که حتی مشتریان تاثیرگذار هم به دنبال کسب سرمایه مازادند باعث تغییر مفهوم کلی اشتراک گذاری مسائل اجتماعی گشته است.

 به علاوه، معاملاتی همچون حمل و نقل و اجاره هتل از طریق روش های دیجیتالی همچون Uber  Lyft,   Airbnb و Tinder انجام می گیرند.

5-    حریم خصوصی به نوعی دزدی  نوین تبدیل گشته است.

اکثر سازمان ها (بانکها و غیره) تجربه حملات ایمنی اینترنتی و سرقت اطلاعات را داشته اند. سرقت اطلاعات در بسترهایی همانندe.health care  افزایش می یابند و بازاریابان باید که توجه خود را به برقراری امنیت اینترنتی معطوف سازند، چرا که امری ضروری در برندینگ می باشد.

6-    تکنولوژی بازاریابی B2B (Business-to-Business) تحت تاثیر خواسته های مشتریان واقعی و وفادار قرار می گیرند.

از دید طراحی و محتوا، تجارب مشتریان و واسط کاربر و هرچه که بر دسکتاپ، تبلت و یا تلفن های هوشمند جای گرفته است بر اساس تبلیغات تجاری- کاربری پایه ریزی گشته اند.

در سال 2016، از آنجائی که خریداران شرکت های بزرگ B2B از دستگاه های مشابه برای کار استفاده  می نمایند، آنها از فروشندگان و شرکای خود انتظار مطابقت با تجربه B2C را دارند. از این رو، مشتریان خواستار سرعت، جوابگویی و کاربرد آسان کالا و خدمات می گردند.

7-    احتمالاً رؤسا تبدیل به ربات خواهند گشت.

از آنجایی که بازاریابی و مدیریت روابط مشتریان بسترهایی را جهت خودکارسازی فعالیتها فراهم می آورند اکثر بازاریابان خود را به عنوان یک ربات می دانند که همه چیز را خودکارانه به انجام می رسانند.

8-    شهرت نام تجاری به همانند یک الگوریتم عمل نمی کند.

مدیریت شهرت آنلاین عمدتاً از SEO رباتیک به محتوا تغییر پیدا کرده است و با بسترهای رسانه شخص سوم به اشتراک گذاشته است. از این رو، بازاریابان به هر اندازه که تلاش کنند نمی توانند با الگوریتم های رتبه بندی گوگل هماهنگ گردند و آنها می بایست که فنون جدید را در کسب رتبه های بهتر به کار گیرند

9-    کارفرمای سرشناس و بررسی محصولات اهمیت ویژه ای دارند.

ابرقدرتانی همچون سایت Amazon در روزهای آخر سال، واکنش بیشتری را دریافت نموده و تعداد مخاطبان بیشتری را کسب می نمایند.

 از این رو، مشتریان نسبت به سرشناسی کارفرمایان شرکتها و بررسی صحیح محصولات حساسیت بیشتری پیدا کرده اند و اهمیت بیشتری برای آنها قائلند.

پس کارفرمایان می بایست که به این قبیل مسائل بیشتر توجه نمایند و مجبور به توجه بیشتر به درآمد حاصل از تبلیغات، اسپانسرها و بررسی های انجام شده می شوند تا اعتماد مشتریان بیشتری را کسب نمایند.

10-     تلفن های همراه اهمیت ویژه ای یافته اند.

با توجه به اپلیکیشن هایی که دارای GPS می باشند (همانند waze و Google Maps) تلفن های هوشمند قادر به نشان دادن موقعیت کاربران گشته اند و این باعث گشته است که بازاریابان روش های نوینی را درشناخته نمودن خود به کار گیرند. برای مثال، زمانی که کاربران به منطقه شرکت و یا مغازه آنها نزدیک می شوند، پیامی برای آنها ارسال می گردد که آن ها را ترغیب به مراجعه می کند. 

تهیه و جمع آوری واحد دیتای سمینALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top