چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند؟

بسیاری از متخصصان و افراد حرفه ای تبلیغات در این زمینه را دوست می دارند زیرا اعتقاد دارند که تبلیغات احساسی موثر و نتیجه بخش می باشند. همه ی ما نیمه ی راست مغز خود را که مربوط به احساسات می باشد فراموش کرده ایم و در نیمه چپ مغز همراه با منطق ، تحلیل و استدلال محاصره  شده ایم. در حالیکه می توان با استفاده از تبلیغات احساسی، کمپین ppc را  به طور گسترده ای وسعت بخشید. به کاوش در اطلاعات صدها مشتری می پردازیم تا 4 احساس اصلی که موجب کلیک و بازدید می شوند را بیابیم. این 4 احساس  خشم، تنفر، تصدیق و ترس می باشند که نتایج ppc بسیار خوبی ایجاد می کنند.و نه 

با آقای تبلیغات همراه باشید. 

تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند؟

 

بسیاری از متخصصان و افراد حرفه ای تبلیغات در این زمینه را دوست می دارند زیرا اعتقاد دارند که تبلیغات احساسی موثر و نتیجه بخش می باشند. همه ی ما نیمه ی راست مغز خود را که مربوط به احساسات می باشد فراموش کرده ایم و در نیمه چپ مغز همراه با منطق ، تحلیل و استدلال محاصره  شده ایم. در حالیکه می توان با استفاده از تبلیغات احساسی، کمپین ppc را  به طور گسترده ای وسعت بخشید. به کاوش در اطلاعات صدها مشتری می پردازیم تا 4 احساس اصلی که موجب کلیک و بازدید می شوند را بیابیم. این 4 احساس  خشم، تنفر، تصدیق و ترس می باشند که نتایج ppc بسیار خوبی ایجاد می کنند. با آقای تبلیغات همراه باشید.


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


·        کیفیت امتیاز وب سایت و قدرت تأثیر گذاری بازدید کلیکی :

 

حتماً در مورد Quality score یا کیفیت امتیاز وب سایت ها شنیده اید که عوامل مختلفی مانند تبلیغات مرتبط کپی شده، کیفیت کلی صفحه ، ارتباط و هماهنگی وب سایت  اصلی ، هماهنگی کلید واژه ها و میزان بازدید کلیکی و... بر روی آن تأثیر می گذارند که مهم ترین آنها میزان بازدیدهای کلیکی بوده و مستلزم تمرکز بیشتری می باشد .

برای هریک امتیازها، افزایش یا کاهش میزان کیفیت امتیاز وب سایت، اشتراک گذاری ها 9% بیشتر یا کمتر می گردد. بنابراین اگر میزان کیفیت امتیاز یا QS خوبی نداشته باشید تبلیغات شما به اندازه ی کافی به نمایش گذاشته نمی شوند.

اکثر افراد گمان می کنند که کلید واژه های متنوع تبلیغات بهتری ایجاد می کنند که این فرضیه درست نیست این ایده شما را جزو برترین ها قرار نمی دهد. تبلیغاتی که واقعاً توجه مردم را جلب کرده و CTR ( بازدید کلیکی ) بسیار خوبی کسب می کند، تبلیغات احساسی هستند. به همین علت می باشد که به این نوع تبلیغات احتیاج داریم.


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


·       چرا تبلیغات احساسی به خوبی عمل می کنند؟

اجازه دهید کمی علمی صحبت کنیم. مغز دارای 2 نیمکره ی اصلی می باشد که نوع عملکرد ها را تعیین می کنند. لب قدامی یا قسمت پیشانی و دستگاه کناری، که قسمت پیشانی در عکس زیر با رنگ صورتی نشان داده شده و ذهن منطقی می باشد که با منطق، برنامه ریزی ، عملکرد ها، حرکت و حل مشکلات در ارتباط می باشد سیستم کناری قسمت احساسی نیز می باشد که درک، فردیت و احساسات از این قسمت نشأت می گیرند. به تمام تبلیغاتی فکر کنید که سرگرم کننده می باشند برای مثال عاشق تبلیغاتی می شوید که سگ های کوچکی در آن هستند چرا؟ زیرا حیوانات را به شدت دوست داشته و تحت تأثیر قرار می گیرید. تبلیغات احساسی این قدرت را دارند که بینندگان را از ناراحتی به سمت احساس ترس یا خوشحالی هدایت کنند حتی ممکن است محصولی را دوست نداشته یا استفاده نکنید اما به خاطر تبلیغات احساسی قوی که ارائه می دهد ، حس خوبی نسب به برند آن داشته باشید. تنها تبلیغات تلویزیونی نیستند که موجب بر انگیختن احساسات می شوند فرم های دیگر تبلیغات از بیلبورد ها گرفته تا رادیو و حتی بازاریابی دیجیتالی مانند بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی نیز موثر خواهند بود.با آقای تبلیغات همراه باشید.

 

 

   روندی جهت ایجاد تبلیغات احساسی

با دنبال کردن این راهکارها می توانید تبلیغات احساسی تأثیر گذاری ایجاد نمایید

قدم اول: مشتریان شما چه کسانی هستند ؟

قدم دوم: می خواهید در بازار مورد نظر خود چگونه دیده شوید؟

قدم سوم: از شخصیت مورد نظر خود تبلیغی بنویسید که برجسته به نظر برسد

بنابراین بدون هیچگونه سخن اضافه ای اجازه دهید با استفاده از 4 احساسی که مطرح کردیم تبلیغی ایجاد کنیم که موجب کلیک های بیشتری گردد.

 

خشم

اگر بخواهیم برای وکیل مجربی آگهی ایجاد کنیم . طرف مقابل او چه کسی خواهد بود؟ زنی درمانده که در پی قهرمانی می باشد تا کمکش کند . بنابر این باید از احساسات شخص مورد نظر دفاع کرد. برای مثال به آگهی زیر دقت نمایید.


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند

·        آیا همسر تان در نظر عموم به شما اهانت کرده است؟ از این ابله جدا شوید !

این گونه تبلیغات اثرگذاری بسیار زیادی دارند،قبول ندارید؟ امتحان کنید!

تنفر

به این تبلیغ احساسی توجه کنید که برای کاهش وزن از تصویر زیر استفاده کرده و خواستار انتقال احساس تنفر بوده است.

 

چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


 تبلیغ مشابه دیگری نیز وجود دارد که در ارتباط با موضوع تبلیغ قبلی می باشد.


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


تبلیغات  و بازدید های کلیکی   برای تبلیغی که احساس تنفر و بیزاری را برانگیخته کرد

47 درصد بیشتر از تبلیغ دوم بود که بسیار خسته کننده و معمولی می باشد در حالیکه اولین تبلیغ برای بازدیدکنندگان  جذاب تر است.

تصدیق

اینبار آگهی برای بانوان سایز بزرگ را در نظر بگیرید. برای این قشر می بایست به ایجاد تبلیغی بپردازید که احساس دوستی با شما کنند در این صورت نیازی به صرف وقت و انرژی زیاد برای اینگونه تبلیغات نخواهید داشت زیرا با رعایت این نکته بدون هیچگونه تلاش بعدی،توجهات به آگهی شما جلب می شود.با آقای تبلیغات همراه باشید. 


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


ترس

برای این مورد به خدمات تشخیص سرطان سینه اشاره می کنیم این مورد نه تنها برای تبلیغ کننده بلکه برای همه ی بانوان نیز مهم و ضروری می باشد به همین دلیل جهت تأثیر گذاری بیشتر و جدی گرفته شدن این مسأله از ایجاد احساس ترس در تبلیغات استفاده می شود.


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


تشخیص سرطان سینه

تشخیص زود هنگام موجب نجات پیدا کردن زندگی می شود .

همین امروز نزدیک ترین کلینیک به خودتان را پیدا کنید. این تبلیغ تأثیرگذار خواهد بود زیرا در آن به این موضوع اشاره شده است که ( تشخیص زودهنگام موجب نجات یافتن زندگی می شود) اما بسیار کلیشه می باشد بنابراین بهتر است به صورت متفاوت تری استفاده شوند به دو تبلیغ بعدی توجه نمایید.


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


·        مثبت

صفات تشخیص سرطان سینه

با تشخیص به موقع، صد در صد شانس ادامه زندگی وجود دارد

همین امروز قرار ملاقاتی تعیین کنید( وقت بگیرید)


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


·        منفی

 

صفات تشخیص سرطان سینه

تنها 15% از بانوانی که با تأخیر بیماری شان تشخیص داده می شود 5 سال بیشتر زندگی می کنند. چکاپ شوید .


چگونه تبلیغات احساسی ایجاد کنیم که موثر واقع شوند


این دو تبلیغ بسیار تأثیرگذار تر از مورد اول می باشند زیرا شخصی که به دنبال خدمات مورد نظر می باشد در حالیه قطعاً بچه و همسر و مسئولیت های زیادی دارد به دنبال نشانه های سرطان است و احتمال می دهد که به آن مبتلا شده باشد بنابراین تبلیغات سری دوم احساس بهتری ایجاد می کنند. همچنین باید خاطرنشان کرد که در آگهی منفی تأثیر گذاری 125% بیشتر بوده و تعداد وقت های رزرو شده با استفاده از این آگهی بسیار افزایش یافته است. به علاوه میزان تماس ها نیز 170% افزایش پیدا کرده که همگی به خاطر ایجاد احساس ترس در تبلیغ می باشد که بازدیدکنندگان ترجیح داده اند بلافاصله تماس گرفته و به پیشگیری یا درمان اقدام نمایند.

بنابراین شروع به نوشتن تبلیغات خلاقانه ای نمایید که موثر واقع شوند و به یاد داشته باشید که تغییرات کوچک ، نتایج کوچک و تغییرات بزرگ نتایج بزرگی را به ارمغان خواهند آورد . به این ترتیب اگر فقط تغییرات کوچکی در کلید واژه های خود ایجاد نمایید نتایج کمتری دریافت می کنید تا اینکه به خوبی فکر کرده و تبلیغ احساسی متفاوتی خلق نمایید که در بازدید کنند گان این احساس ایجاد شود که با تبلیغ کاملاً متفاوتی روبرو هستند. از اینکه کارهای بزرگ انجام دهید نترسید بزرگ فکر کنید و کارهای منحصر بفردی ارائه دهید.

تهیه و ترجمه واحد دیتای هلدینگ بین المللی سمین 

منبع: http://www.wordstream.com


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top