7 روند دیجیتالی برای موفقیت برند شما در سال 2016

7 روند دیجیتالی برای موفقیت برند شما در سال 2016
بازاریابی دیجیتالی در سال های اخیر تحت تغییراتی بزرگ قرار گرفته است.موفقیت برند شما در سال 2016 به دو مورد بستگی دارد :

 1.  اطلاع از روند بازاریابی
 2. ثبات قدم در اجرای آنها و ایجاد تجارب منحص به فرد برای مشتریآقای تبلیغات در این مقاله بر "روندهای دیجیتالی" تمرکز می کند که برند شما باید توسط آنها خود را آماده کند. به عنوان یک بازاریاب دیجیتالی، کنارآمدن با روندهای همیشه در حال تغییر خودش یک مسئولیت جداگانه است. در این مقاله پیش بینی های بازاریابی را ارائه می دهیم که متخصصان بسیار مشتاق آنها هستند. اگر سال 2015 برای برندتان سال آزمایشی بوده می توانید در سال 2016 با روندهای بزرگی که امروز با شما بر اشتراک می گذاریم برندتان را به موفقیت برسانید.

با آقای تبلیغات همراه باشید.


 • پیشرفت بازاریابی

شرکتهایی که وبلاگ های فعالی راه اندازی می کنند در طول یک ماه 67% بیشتر از آنهایی که اینکار را نمی کنند پیشرفت خواهند کرد. استراتژی های بازاریابی محتوا در ماه های پیش رو، بدون هیچگونه کاستی عمل خو اهد کرد.

بازاریابان نمی توانند به مهارت های سنتی بازاریابی برگردند. بنابراین برندها زمان بیشتری را برای ایجاد محتوای مرتبط و تاثیرگذار صرف می کنند حتی بیشتر از قبل!


 • تجزیه تحلیل های بازاریابی در حال رشد

بازاریابان همچنان از ده ها ابزار تحلیلی استفاده می کنند تا مسئولیت ها و عملکرد بیزینس را در بسترهای فراهم شده دیجیتالی پیگیری کنند. هزینه های تجزیه تحلیل های بازاریابی تا بیش از 60% افزایش خواهند یافت.

اطلاعات بازار در تلاش برندها و مهارت های اکتسابی مشتریان اهمیت بسیاری خواهد یافت. همه شرکت ها باید از اطلاعات گسترده و مجموعه محتوای ایجاد شده توسط مشتریان استفاده کنند. تصمیم گیری در بین انبوهی از اطلاعات و محتوا فقط بر اساس غریزه نخواهد بود بلکه براساس اطلاعات واقعی صورت می گیرد.با آقای تبلیغات همراه باشید.


 • افزایش تعداد ویدیوها بیش از قبل ( به اینترنت بهتری نیاز خواهید داشت )

 استفاده از ویدیو برای اهداف بازاریابی بسیار افزایش یافته است. ویدیو بهترین راه برای نشان دادن چگونگی عملکرد یک محصول است. برندها بیشتر از اینکه بر استراتژی محتوای متنی خود توجه کنند بر محتوای ویدیو تمرکز می کنند.

ویدیوها اجازه می دهند سرگرمی سایت بیشتر و سطح گزاف گویی آن کمتر باشد. همچنین کاربرد محصول را در چندین سناریو به نمایش می گذارد.  هنگام جستجو در صفحات اجتماعی مصرف کنندگان بیشتر به ویدیوها جذب شده و آنها به سرعت جلب توجه می کنند. به همین دلیل سالهاست که انتظار داریم فیلم هایی را ببینیم که ما را ترغیب می کنند.

 

 • مردم سازی، یک اتوماسیون جدید

تنها راهی که می توان مصرف کنندگان را به محتوا علاقه مند کرد شخصی سازی است. ارائه محتوای شخصی به معنی اشتراک گذاری پست های مرتبط و بر اساس دانش است که به مصرف کنندگان راه حلی را پیشنهاد می کند. شرکت هایی که برای مردم سازی تلاش کرده اند می توانند:

 1. فروش را افزایش دهند.
 2. کاربران را ترغیب کنند که بیشتر در وب سایتشان بمانند.
 3. رضایت مشتری را افزایش دهند.

اینجا توجه به این نکته مهم است که در شخصی سازی شرکت ها باید در ابتدا مصرف کنندگان را خوب شناسایی کرد. که برای این کار ابتدا باید پروفایل های آنهارا بررسی کرده و از اولویت های رفتاریشان اطلاع یافت چون یک الگو برای همه مناسب نیست.با آقای تبلیغات همراه باشید.


 • داستان سرایی برای رشد در بازار

تا وقتی که همه صنایع بر محتوای یکسانی تمرکز کرده اند چگونه می خواهید برجسته شوید؟

راه متفاوتی را بروید و کار غیر منتظره ای انجام دهید یعنی همان داستان سرایی. تکنیک های منحصر به فرد داستان سرایی از مهمترین نیازهای راهبری برندها هستند. آنها برای ایجاد سرگرمی و راهنمایی بسیار عالی بوده و به برند کمک می کنند که مصرف کنندگان خود را به مرکز احساسی برند برسانند. ترکیب داستان سرایی متنی و تصویری احساسات مشتری را برانگیخته و اعتماد آنها را افزایش می دهد.


 • هدف گذاری کوچک، یک حرکت جدید

هدف گذاری موقعیت مخاطبان و استفاده از اطلاعات باعث می شود ابزار تبلیغات نتایج موثرتری را برای کمپین ها داشته باشند. کمپین ها ی هدفمند 2 برابر کمپین های بی هدف موثرند. مطالعه ای نشان می دهد که تبلیغات با هدف گذاری مجدد افراد بیشتری را ترغیب می کنند تا در مورد محصول به جستجو بپردازند. به همین خاطر جای تعجب نیست که بیزینس ها بیشتر از فیس بوک و اینستاگرام به بازاریابان اجازه می دهند که کاربران مناسب را انتخاب کنند و به برندها این امکان را می دهد که پول خود را عاقلانه خرج کنند.با آقای تبلیغات همراه باشید.


 • تبلیغات آنلاین برای پیشرفت سریع

انتظار می رود که تبلیغات بین سالهای 2014 تا 2019 در سطح جهانی تا 10% افزایش یابد. تبلیغات از طریق موبایل با سروصدای فراوانی تا 45% بیشتر شده و هزینه های تبلیغات آنلاین افزایش خواهد یافت که با دستیابی به بسترهای فراهم شده ای مانند فیس بوک و AdWord  در گوگل که گران قیمت تر هم می شوند همچنین اتفاقی تعجب برانگیز نیست.

برندسازی اساسی و رشد آن مهم است اما هدف گذاری تبلیغات به شرکت ها اجازه می دهد که سطح مصرف کنندگان را به سرعت گسترش دهند.


جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای سمین
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top