7 عاملی که موجب منحصربفرد شدن برندتان می شود

عدم بهره مندی از کمپین قوی برندسازی موجب کمتر شناخته شدن برند شما می گردد.

با مدیر ماجراجو همراه باشید

دکتر حسین ناصری مدیر ماجراجو و ماجراجوی ایرانی 

درعصر امروز که جهان مملو از برندهای بسیار است و بیش از 28میلیون کسب و کار نوپا در ایالت متحده امریکا و میلیون ها برند در سراسر جهان وجود دارد، قطعاً رقابت بین آنها نیز بسیار پیچیده است. ازاین رو، در دنیای تجارت که اطلاعات و داده های فراوان وجود دارد و تغییرات دیجیتالی بسیار است، رقابت با برندهای دیگر برای برندهای نوپا امری بسیار طاقت فرسا محبوب می شود.

علاوه بر این، رقبا در پی کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی قوی برای جلب توجه مشتریان می باشند، پس اگر در پی جذب مشتریان بیشتر و پیروزی در رقابت های تبلیغاتی هستید می بایست که برندتان را توسعه دهید و موجب بیشتر شناخته شدن آن شوید.

عوامل ذیل می تواند شما را در این امر یاری کند.


1.      اصالت

در ابتدا، برند شما می بایست اصیل باشد، پس سعی در کپی برداری از برند رقیبتان نداشته باشید، چراکه مشتریانتان می بایست دلیل واضحی برای انتخاب برندتان و متمایز شمردن آن داشته باشند. اگر برندتان درگیر چنین کلیشه هایی شود، آوازه ی موفقیت برندتان طنین انداز نخواهد شد. در عوض شما می توانید جنبه ای از تجارت را برگزینید که تابحال انجام نشده باشد و تصویری از خود در بین مشتریان به جای بگذارید که رقیبانتان را شکست دهد. همیشه اظهار نمودن ساده تر از عمل کردن است ولی اصالت صحیح امری ضروریست که شما را متمایز می سازد.


2.      خلوص نیت

در قدم بعدی، برندتان می بایست بی ریا باشد و خلوص نیت داشته باشد، به گونه ای که اگر در رسانه های اجتماعی، پاسخ تمام مخاطبان و مشتریانتان را به یک شکل بدهید، آنها پاسخ یکنواخت و بی روح شما را متوجه می شوند و برندتان را همانند یک ماشین تجارت بی روح می شناسند که تنها در پی کسب سود و درآمد است.

بهتر است که بر شخصی سازی برندتان تمرکز کنید و با مشتریانتان همانند دوستانتان رفتار  نمایید. از این رو اگر در تجارت با مشکلی روبرو شوید مشتریانتان این موضوع را درک کرده و رابطه قوی شما با آنها یاریتان می کند.

عوامل و راه کار های توسعه برند با مدیر ماجراجو 


3.     درک صحیح

بهترین و محبوب ترین برندها، مخاطبان مورد نظرشان را درک می کنند. برندهای برتر با تهیه پیام های مرتبط با مخاطبین، توجه آنها را به خود معطوف می کنند. برای مثال، اگر اکثر مشتریان برندتان والدین هستند، پست هایی را مرتبط با مشکلات والدین به انتشار برسانید و یا آگهی هایتان را متناسب با موضوعات مورد توجه آنها تهیه کنید. از این رو، مخاطبین راحت تر می توانند با برند شما ارتباط برقرار کنند، چرا که پست و آگهی شما نوعی همدردی محسوب می شود و در نهایت ترافیک وب سایت برندتان به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

 پس سلایق و موضوعات مورد توجه مشتریانتان را شناسایی کنید و نگارش و تنظیم آگهی هایتان را مورد بررسی دقیق قرار دهید.


4.     جسارت

در برندینگ، ریسک بسیاری وجود دارد. جسورترین برندها از آزمون و خطا تکنینک های جدید هراسی ندارند و امور مهم با صنعت را در نظر می گیرند. جسارت در برندینگ تاثیر بسیاری بر وفادارسازی مشتریان و میزان احترام آنها نسبت به برند شما می گذارد.


5.     استمرار و ارزش برند

اگر بصورت مستمر پیام های ارتباطی پست نگردد، مشتریان به مرور زمان از برند شما فاصله می گیرند. به علاوه، اگر خدمات و یا کالایی که ارائه می کنید از ارزش بالایی برخوردار باشند، مشتریان بیشتری جذب برندتان می گردند. پس خدمات باید سطح بالایی داشته باشد تا تفاوت برندتان کاملا مشخص شده و ممتاز به نظر آید.

باتوجه به نکات فوق، می توانید برند خود را نسبت به دیگر برندهای مشابه متمایز سازید.

Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top