هفت ابزار ضروری جهت برندسازی شخصی آنلاین


برندسازی شخصی آنلاین لزوماً به معنای شغل تمام وقت نمی باشد. هفت ابزار ضروری که به کنترل و بهبودی نام تجاری آنلاین سهولت می بخشد عبارتند از :

با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • اطلاعیه های گوگل Google

چگونگی نظارت فعال تاثیر شگرفی بر توانایی کنترل بحران و یا شکست کامل دارد. از این رو، جهت بهره مندی از سود و موفقیت تجاری، کارآفرینان می بایست آگاهی کامل نسبت به زمان هایی که آنلاین بوده اند داشته باشند.

گوگل آلرت اطلاعیه های لازم را در رابطه با زمان آنلاین بودن رقیبان را ارسال کرده و به چگونگی انجام بروزرسانی و کنترل برند کمک می کند.


  • کنوا Canva

کنوا باعث سهولت انجام کارهای مربوط به طراحی های دیجیتالی می گردد. کنوا قابلیت های بسیاری دارد و کارآفرینان را در طراحی سایت یاری می کند. از این رو، این ابزار بهره مندی از هر گونه الگو آماده طراحی، عناصر بصری و تنوع رنگ را فراهم می سازد و دیگر تجار که قصد برندسازی شخصی آنلاین دارند دیگر نگران کیفیت حاصل نخواهند بود. تجار در صورتی که از استفاده الگوهای آماده طراحی خاصی خرسند باشند، می توانند بدون هیچ مشکلی بارها و بارها از آن بهره مند شوند و سبب لذت و رضایت مخاطبان گردند.


  • ابزار برند یورسلف BrandYourself

برند یورسلف، کارآفرینان را در بهبودی فرصت های استخدامی یاری می کند. این ابزار پیگیری فعالیت های مرتبط با جست و جویی آنلاین را ممکن می سازد ، چرا که به هنگام تغییرات، ارسال نکته های جدید در مورد تقویت قابلیت های آنلاین و بهبود شرایط SE0  کاربران را مطلع می سازد.با آقای تبلیغات همراه باشید.

ابزار DIY رایگان پیگیری  پروفایلهای آنلاین را برایتان فراهم می آورد و کار آفرینان تنها با پرداخت 99 دلار در سال قادر به بهبود نتایج جستجوی اینترنتی خواهند بود.


  • اطلاعیه های لینکدین و توییترLinkedIn & Twitter

لینکدین و توییتر شبکه های رسانه ای قوی هستند که فرصت رشد و افزایش تعداد بازدید کنندگان با خود به همراه می آورند. با پیگیری اطلاعیه های روزانه ارسال شده، فرصت های موجود در رشد تجاری را از دست ندهید، چرا که تنها در چند دقیقه، قادر به پاسخگویی به سوالات، قدردانی از محتواهای ارسال شده و پیگیری پیشروهای فعال خواهید بود.

بعلاوه ، اشتراک گذاری محتوا با مخاطبانی که علاقه مند به دریافت محتواهایتان هستند و ارسال پاسخ سوالها باعث رونق تجارت آنلاین می گردد.

 

  • پیگیری موارد اشاره شده در توییتر Twitter

پیگیری اطلاعیه ها بسیار حائز اهمیت است ولی می توان اظهار داشت که با پیگیری موارد اشاره شده در توییتر می توانید سعادت  تجاری بیشتری را کسب نمائید.با آقای تبلیغات همراه باشید.

با کسب آگاهی در موارد مذکور، فرصت بازدید مجدد افرادی که نام برندتان را در توییتر ذکر کرده اند و ایجاد ارتباط با کاربران تاثیرگذار فراهم خواهد آمد.


  • اطلاعیه های مربوط به نظرات ارسال شده

کارآفرینانی که  به دنبال نشر محتوا در وب سایت هستند، همواره می بایست به نظرات مخاطبان توجه داشته باشند چرا که کاربران ممکن است پیام های مرتبط با درخواست پیگیری و بازخوردهای مثبت شان را از طریق ارسال نظرات  ارسال نمایند.

بعلاوه، کاربری که نظرش را بیان می کند، در صورت دریافت پاسخ، مشتاق به ایجاد ارتباطات بیشتر می گردد. بهره مندی از Squarespace  کارآفرینان را در دریافت اطلاعیه های خودکار  مرتبط با نظرات کاربران یاری خواهدکرد.


  • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل Google

کارآفرینانی که دارای وب سایت هستند تنها با چند کلیک، می توانند مهم ترین معیارهای پیشرفت را پیگیری کرده و نسبت به ماه های دیگر مقایسه نمایند، بعلاوه قادر خواهند بود که تعداد بازدید کنندگان را تخمین زده و صفحات همه پسند را مشخص نمایند.

از این رو، تشخیص پروفایل هایی که دارای بیشترین ترافیک بازدید کنندگان هستند آسان گشته و آگاهی یافتن از صفحات محبوب انجام پذیر خواهد شد.

در نتیجه کارآفرینان با بهره گیری از 7 ابزار ضروری مذکور می توانند سبب ارتقا برندسازی شخصی شان آنلاین گردند.

 

جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای سمین


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top